Specialisté

• Slovensko Špecialisti
Ukázka z filmu
Česko, (2017–2024), 178 h 25 min (Minutáž: 44–60 min)

Scénář:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (více)

Recenze uživatele Anianna k tomuto seriálu (4)

Dívky (2017) (S02E02)

Thelma a Luisa po Česku? Snad nejhorší díl Specialistů, jaký jsem kdy viděla. ()

Dvojí život (2017) (S02E05)

Už bych dávala 3 hvězdičky, ale ten závěr! Zase na poslední chvíli je oběť zachráněna! To je u Specialistů snad už norma. Proč ovšem ze svého času ukrajuji minuty, abych napsala komentář k příběhu nic moc? Ten kontext mě pobavil. Vraha známe, sledujeme ho a najednou přestávka. A co vidím. Vrah nám s úsměvem sděluje, že i banku můžeme mít rádi. S chutí jsem se zasmála. Možná by si zadavatelé reklam na bankovní služby měli ujasnit, zda je vhodné dávat reklamu v čase, kdy jejich propagátor hraje sériového vraha. ()

Věčný život 2 (2023) (S07E19)

No, přemýšlím, proč tohle mělo dva díly... ()

Pod povrchem (2024) (S08E16)

Jednoduchá zápletka, logika, žádná zbytečná omáčka. Dost dobrý díl. ()