Matky na tahu o Vánocích

• USA A Bad Moms Christmas (více)

Nepeč a zapař Říká se, že Vánoce jsou nejkrásnějším obdobím roku. Určitě ale ne pro mámy! Tři matky rebelky už mají dost věčného uklízení, vaření, zdobení a shánění perfektních dárků pro celou rodinu. Proto se zaseknou a rozhodnou, že si tento rok konečně užijí Vánoce i ony. Akorát netuší, že se brzy ohlásí hosté, kteří s jejich představami dokonalých svátků nebudou tak úplně souhlasit – jejich vlastní matky… (Magic Box)

HSGID

Čo ja viem podľa mňa oproti jednotke to bolo dosť slabe aj keď som sa dosť nasmial. Dej mi prišiel nezaujímavý a humor bol miestami až na silu. Ako oddychovka v pohode komédia ale ísť na to do kina viackrát nehrozí. ()

Mishi

Pokiaľ hľadáte len oddychovku, nič nenáročné, film skôr určený ženskému pokoleniu, k tomu vianočná tematika, prečo nie. Raz za čas môže byť. ()

Macinkacz

Od filmu jsme čekaly přesně to, co jsme dostaly. Chtěly jsme vypadnout (já a kamarádka) z vánočního chaosu, užít si bez dětí... Chtěly jsme se zasmát, nepřemýšlet... To se nám splnilo. My se skvěle bavily, máme rádi trapnej humor. :D ()

xray0045

Recyklace jednicky s pridavkem babicek. Obsazeni plytva hvezdami bez toho aby meli co hrat. Par frku se tu najde stejne jako v jednicce, ale jejich uroven neni valna. Desne se tlaci na pilu aby vznikli emoce, vsechno je desne prehnany az absurdni. Vyvoj filmu je predvidatelny od 10 minuty a tak docela dlouha stopaz je ubijejici. Jednicka byla svezi a zabavna, ale tohle je spis za trest. Jednou se to videt da, ale vickrat uz ne. Abych jenom nehanil tak maskeri umi zazraky, Susan vypada o 20 mladsi nez bezne na fotkach a Kathryn je takovy magor ze si ji zamilujete. ()

Vampirosa

Žádná očekávání - žádná zklamání. Šla jsem si do kina jen provětrat hlavu od svých povinností, což se povedlo. V první polovině filmu jsem střídala smích s nechápavým výrazem (jakože WHAT THE F*CK?!). Druhá půlka příběhu už potom sjela k takové té tradiční americké idylce, kdy se nakonec všichni usmíří a všechno dobrý. Líbí se mi, že pokračování se nese ve stejném duchu jako první díl a stále to funguje. ()

majorzeman13

Nenáročná,průměrná,solidní komedie zasazená do období Vánoc. Herci byli fajn. Vcelku jsem se i docela bavil,ale další pokračování radši už né.Myslím si,že dle komerčního úspěchu dle mne příjde holt ?! Na jedno shlédnutí se to dá nemyslíte ? Vcelku i někdy občas vtipné i zábavné dohromady ?! ()

KcarlosK

Už to není ta sranda jako poprvé. Všechny matky byly na zabití. Nechápu proč jim to všechny tři blbky trpěly. Z falešného pocitu povinosti? Já bych z každou z nich okamžitě vykopnul dveře. ()

Lapedro

Všetky situácie a charaktery hnané samozrejme do extrémov, ako sa na novodobú cool americkú komédiu patrí. Navyše to trpí klasickým neduhom druhých pokračovaní, je to o poznanie slabšie ako jednotka. A priznávam, že reálne si ten film zaslúži asi tak dve hviezdy...ale...no..viete...Mila Kunis.. +1*.Hej, áno viem, som neobjektívny, no pri nej vždy budem, sorry. ()

zadarzno

je docela škoda, že film zapadl do klasického klišé vánočního příběhu. Hlášky, fóry a sprostvá slova lítají všude kolem nás. Něčemu se člověk zasmál, především tedy dvojice Hahn a Sarandon je výborná, ale jinak bych řekl, že je to o dost slabší než jednička. Tři hvězdy by možná byly zasloužené za obsazení, zvládnutí odvyprávění příběhu, legraci a kombinaci rodin, ale vše hatí ten nudný, usmrkaný, očekávaný a lítostivý závěr, kdy se matky s dcerami usmiřují. Vzhledem k množství vulgarit se to do filmu až nehodí. Překvapivý závěr by neškodil ()

Blackie_jane

Podstatne slabšie ako prvý diel, ale v konečnom dôsledku som sa bavila. Celkovo je tento film robený štýlom, ktorý má v prvom rade rozosmiať na totálnych hlúpostiach.. A to sa podarilo. Stále nechápem ľudí, ktorý tomu vytýkajú ozaj všetko. Veď je to komédia, má to byť vtipné a nie nejako zvlášť hlboké. Niektoré scény boli síce fakt mimo, ale taký priemer to malo. ;) ()

PanIncognito

Výborné (nejlepší na celém filmu) jsou neobvyklé babičky v podání Christine Baranski a Susan Sarandonové. Jedna je konfliktní a otravná pedantka, ta druhá šíleně střelená nezávislačka. A je vidět, že si to obě hodně užívají. Ovšem jinak jde o průměrnou zábavu, která neurazí. Nejde totiž o nic originálního a většina vtipů nestačí, nicméně jako oddychová podívaná postačuje. ;-) (viděno s dabingem) ()

Ganka

A cenu pro největší ubohost roku získává.... ano ano Matky na tahu o vánocích! Zoufalé narcistické a egocentrické američanky nezvládají výchovu dětí ani se nedokáží vyrovnat se svými vztahy s rodiči z dětství. Nicméně stačí pár kopulačních pohybů, tuna vulgarit a všechno je zase oukéj! Nechápu, jaktože se najednou do amerických komedií vplížilo tolik vulgarismů. Pokud chci slyšet sprostá slova to můžu jít zrovna do práce. A pokud je to jediné, co může tenhle film nabídnout, tak je to ubohé. Nejubožejší je, že sprosťárny vkládají scénáristé do úst i malým dětem. Ó můj ku*va Bože. Je díky téhle větě můj komentář vtipnější? ()

phoebinka

Jednicka byla celkem ok, novy zajimavy napad, ale tohle ma od slova napad hodne daleko. Uplne zbytecny film a promarnena sance udelat vanocni crazy komedii. Tu jednu hvezdicku davam asi za to jedno zasmani za cely film. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Ó ty můj kurva bože!" Dvakrát více matek, ale dvakrát méně vtipů. Třicetileté mamky a jejich matky prožívají vánoční svátky. Justin Hartley a jeho koule bylo to jediné k zasmání. Jinak jsem se moc nepobavil. Je to o několik tříd slabší než jednička, ale stále koukatelné. - 50%. ()