Mark (Michael Lieber) si chce splnit celoživotní sen stát se hercem. Po večerech vystupuje jako bavič v různých barech, což mu ale nepřináší velké výdělky, a je tak odkázán na finanční podporu své přítelkyně Jill (Loren Peta). Společně hledají pronájem, který si mohou v této situaci dovolit, a zároveň klidné místo, kde bude mít Mark čas na přípravu nových komických představení. Zareagují na nabídku pokoje v odlehlém domě, který patří manželům Bakerovým (Christopher Craig a Antonia Davies). Vztahy mezi Markem a starším párem ale nejsou ideální, především od chvíle, kdy se začnou chovat podezřele divně. Mark se rozhodne prohledat dům a najít něco, čím by se jejich chování vysvětlilo. Když však odhalí jejich strašlivé tajemství, bude to mít pro něj a pro Jill tragické následky. (Hernycztek)

Campbell

Strašlivě špatný pokus o horor. Na začátku se seznámíme s postavou komikem který za celý film není ani jednou vtipný a sral mě od první minuty, hlavně to byl rozmazlenej sráč. Pak je tu jeho přítelkyně, která je silně nezajímavá.  A ma začátku vidíme prostřihy mučení. Proč? Sám nevím asi se film snažil být víc artistický. Nicméně, když si pronajmou byt tak se ukáže že starý pár od kterého mají byt mají trošku jiný záměr. Co je ten záměr??? Já přesně nevím....Hlavní pár tam mučily, pak tu ženskou znásilnil dědek, a dělají to proto že chtějí reinkarnaci svého mrtvého syna. Plno scén je tu zbytečných, nuda je na každém rohu a k tomu vévodí neuvěřitelně....ale opravdu neuvěřitelně špatní herci. Hodně špatný film, který nemá skoro nic co nabídnout. Vyhnout se obloukem. ()