Režie:
Ilja KazankovScénář:
Alexej OniščenkoHudba:
Darin SysojevHrají:
Michail Porečenkov, Andrej Merzlikin, Jurij Ickov, Pjotr Fjodorov, Natalja Tkačenko, Aljona Babenko, Kristina Kuzmina, Dmitrij Orlov, Oleg Almazov (více)Hrají
Michail Porečenkov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Specnaz (2002) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Andrej Merzlikin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Jurij Ickov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Pjotr Fjodorov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Pěreval Ďatlova (2020) (seriál)
Natalja Tkačenko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Aljona Babenko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Apoštol (2008) (seriál)
Zlaté tele (2005) (seriál)
Kristina Kuzmina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Dmitrij Orlov
Sovětský svaz
Oleg Almazov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Světlana Smirnova-Marcinkjevič
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jekatěrina Klimova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Anastázie (2003) (seriál)
Sergej Vlasov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Farca (2015) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Anna Arefeva
Sovětský svaz
Oxana Bazilevič
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Sparta (2016) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Jelena Vožakina
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Igor Lepichin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Kudrjavcev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Admiral (2009) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Danila Ševčenko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Spoutaná láska (2019) (seriál)
Anastasija Mikulčina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Cholodnyje berega (2019) (seriál)
Alexej Feďkin
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)