Reklama

Reklama

Sestra

  • USA The Nun (více)
Trailer 1

Démonická řádová sestra z hororu V zajetí démonů 2 se vrací, aby šířila zlo ze záhadného kláštera v Rumunsku, ve kterém řád jeptišek ukrývá děsivé tajemství. Nejtemnější kapitolu ze světa filmu V zajetí démonů Vám přináší legendární James Wan, filmový tvůrce, který stojí za touto úspěšnou filmovou sérií. (Vertical Entertainment)

Diskuze

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

Vím, ale bylo to míněno na mě, jako že já z toho nemusím být tak na větvi, jako ty, a tak....

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

Jasně, že v dobrém, prostě jsi vtipný, toť vše. Jen si tu a tam sedíš na vedení, ale to já občas taky. :-D

A díky moc za bodík, i když to NZ bylo trochu předčasné (však trefné ;)).

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Já tedy nevím,ale teď zrovna se nechytáš ty. Já ti jen vysvětluji,že psát,že je něco nejlepší,když to má každý přece jinak,je blbost. nebo se mylím? Opět,myšleno jako pomoc.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

Lidičky, vy jste se tedy nějak rozjeli! :-D

Ale docela jste mě navnadili. ;-)

Expert nikdy nezklame, u každého druhého příspěvku se kácím smíchy ze židle. :D

Jen mějte, prosím, na paměti, že nejsem ani zdaleka takový hororový přeborník jako vy, tož pakliže bych náhodou třeba něco nepobrala nebo tak, nemějte mi to za zlé, děkuji. ;-)

na příspěvěk reagoval PKD

Příspěvek byl smazán administrátorem.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Když to chceš napsat správně a objektivně,tak musíš zároveň připustit subjektivitu a dát sem,že PODLE TEBE je nejlepší. Co když dotyčná z toho nebude tak odvařená,jak ty? Napadlo tě to? Opatrně,s takovýmito příliš sebejistými prohlášeními. Jen chci pomoct.

na příspěvěk reagoval Idée_fixe

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

nikto_0.2

Tak to je jasný. Je to jedna z nejzajímavějších,ale určitě ne,ta the best. V každém př.,stojí za to.:)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Idée_fixe

Není zač.:) Je to tak,jak jsem psal. Pokud před tímto filmem sjedeš Annabelle creation a Conjuring 2,bude to jen lepší.:) Annabelle c.totiž jeptišku poprvé (z hlediska čas.linie filmů) uvádí na scénu a v Conjuring 2 se stává...no nechci spoilerovat. Ale je to naprosto zásadní film,co se týče jí.

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

PKD

Panečku, až tak, jo?!???!!! Ja krůtí brko, no tož to se tedy zřejmě mám nač těšit. ;-)

 

PKD: Díky za tip.

na příspěvěk reagoval PKD

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Vážně?! Myslela jsem, že to navazuje, tož bezva, díky.

 

E?? Myslela jsem, že to souvisí pouze se V zajetí démonů (viz stručný obsah filmu zde), ale máš recht, v souvisejících filmech je i Annabelle. Výborně, tak tu jsem taky neviděla. :-DDD

 

A když už jsme u toho - Annabelle nějak taky souvisí s Conjuring?? ;-)

No víte co, myslím, že se na to všechno raději mrknu... :-)

na příspěvěk reagoval PKD, Yoshitsune

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Idée_fixe

Nejspíše ano. Ale se znalostí Annabelle creation a Conjuring 2,který se odehrává 25let před the jeptiškou to bude mít mnohem větší zásah.:)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

TheWhiteWolf

No, on se tady na režii navíc přímo podílel i Wan, který tady jen není psaný. Tím pádem si myslím, že podchycené by to mělo být správně. Z traileru mám nahnáno více, než z kteréhokoliv jiného, a i ten plakát vypadá luxusně.

Související novinky

Annabelle se vrátí

Annabelle se vrátí

29.04.2018

Svět momentálně oslavuje propojený filmový vesmír od Marvelu, který čítá už 19 filmů. Jak asi víte, většině konkurenčních pokusů se příliš nedaří. Pokud byste ale hledali největší výjimku, dostanete… (více)

V zajetí démonů potřetí

V zajetí démonů potřetí

27.06.2017

Alfou a omegou dnešního Hollywoodu jsou propojené filmové vesmíry. U Star Wars nebo Marvelu šlapou na jedničku, jinde se více či méně klopýtá. Naposledy se trochu spálil vesmír s klasickými monstry,… (více)

Reklama

Reklama