V Mrazivé pomstě, strhujícím akčním thrilleru plném černého humoru, hraje Liam Neeson Nelse Coxmana, muže od rodiny, jehož klidný život s manželkou (Laura Dern) je obrácen vzhůru nohama, když jim za podivných okolností zemře syn. Nels začne pátrat po pravdě o smrti svého potomka na vlastní pěst a jeho touha po spravedlnosti se rychle změní v krutou mstu. Drogový král přezdívaný Viking (Tom Bateman) postupně záhadně přichází o své zabijáky a Nels se pomalu mění z příkladného občana v chladnokrevného mstitele, který nedovolí ničemu a nikomu, aby mu stál v cestě. (Vertical Entertainment)

gggggg

Liam Neeson ani nevie hrať iné úlohy, len osamelých mužov, čo túžia po spravodlivosti. Neviem ako pre ostatných, pre mňa už je to unavujúce a zároveň nudné. Nemalo to skoro žiadnu akciu, prakticky sa stále len pochovávali ľudia. Film mal pútavé ukážky, ale po pozretí som zostal sklamaný. ()

Dr.Marek

Napínavá podívaná, co se "omylem" rozroste do mamutích rozměrů - obzvlášť co se vraždění týče. Jak jinak, když jde o US. Bude to znít divně, ale důvod proč jsem vydržel až do konce je fakt, že na závěr vyhrajou indiáni. A je tam i pár nečekaných vtípků. Za mě dost dobrej film, i když Liam Neeson je už dost okoukanej i styl filmů, v kterých hraje. Tenhle ale stojí za zhlédnutí. ()