Natalie (Rebel Wilson) je newyorská architektka, která se velice snaží, aby si jí v práci všimli. Je však větší pravděpodobnost, že ji její kolegové požádají, aby jim donesla kafe nebo koblihu. O tom, že by mohla navrhnout nový městský mrakodrap, si může nechat jen zdát. A co je nejhorší, Natalie je celoživotní cynik, zejména pokud jde o lásku. Když se ji však v metru pokusí zloděj okrást o kabelku, udeří se do hlavy a zůstane v bezvědomí. Po probuzení zjišťuje, že její život se náhle proměnil v její nejhorší noční můru - romantickou komedii. A právě Natalie je její hlavní hvězda. (JustMeeKatie)

Anakinekcz

Hruza a des. Neoriginalni a nevtipne. To se tedka ve vsech romantickych filmech hlavni hrdinka bouchne do hlavy a bude se pote citit pretty? Kdyz jsem tento napad videl poprve ve filmu “I feel pretty” bylo to originalni a legracni. Tedka stale stejne tema se stava otravne az trapne. Kdo by rekl ze vrcholem komedie budou filmy s A. Sandlerem. - ano opravdu jsem to rekl nahlas. Hollywoodu asi dosli napady a tak se z tohoto drivejsiho mista snu stava misto zoufalstvi a beznadeje. ()

T2

Rozpočet $31miliónovTržby USA $48,791,187Tržby Celosvetovo $48,791,187Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Ako taký úlet fajn, vie si to nájsť tie správne romantické polohy, dosť tomu pomôžu aj chytľavé pesničky. Určite som sa pobavil, na americkú komédiu som čakal ale väčšiu hrôzu ale Rebel Wilson je proste živel, ktorý dokáže svojou nabubralosťou strhnúť. /60%/ ()

JADIM

Paródia na romantické komédie, z ktorej jedna romantická komédia vznikla a musím uznať, že to naozaj nebolo zlé. Film si užijete hlavne vtedy, keď dobre poznáte tie tuctové romantické komédie, kde až na pár detailov ide stále o to isté. Síce aj toto je v podstate jednou z nich, ale s prídavkom tej paródie, čiže to celkom fungovalo. 7/10 ()

Bozvav

Docela vtipná, byť děsně klišoidní romanťárna, co si děla srandu sama ze sebe. Herci v pohodě, vtipné a svižné. Lehce nadhodnocuji, neb jsem zrovna na něco takového měla náladu, takže mi to sedlo. A navíc narozdíl od spousty podobných počinů v tohle žánru se nejednalo o křečovitou a vrzající slaďárnu. Za mne 75%. ()

chrispe

Začátek mi přišel hodně slibný. A pak přišel ten romantickej svět a v něm to už občas drhlo. Ale i tak musím říct, že jsem se fakt pobavila. :-) Sympatická dvojka Rebel Wilson a Adam Devine to všechno táhnou kupředu. A i když to jen nerada přiznávám, tak jsem si moc užila zpívající a taneční čísla. Zvlášť po zadýchání! :D ()

• Režisér Todd Strauss- Schulson viděl během 2 týdnů přes 90 romantických komedií, aby si v nich poznamenal vizuální a narativní podobnosti. Těmi dle něj jsou New York City, Starbucks kavárny, líbání v dešti, vitrážová okna a bublinkové koupele. (hansel97)
  • Celosvětová preiméra proběhla 11. února 2019 v Los Angeles. (ČSFD)