Záhadná dívka, která skrývá temné tajemství, dorazí do Detroitu, kde detektiv Dick Grayson potírá zločin v roli policajta i samozvaného strážce zákona. (Netflix)

Danken07

Intro je natočené otrasne. Vypadá to dosť amatérsky, to vlastne aj celá táto epizóda. Raven mala byť asi hlavná protagonistka tejto epizódy, keďže sa dej točí okolo nej, ale zatiaľ je to najnudnejší charakter. Jej postavu sa snažili vyvinúť, ale bohužiaľ rýchle tempo a hrozný scenár tomu nepomohli. Po hereckej stránke je Teagan Croft dosť priemerná herečka. Zatiaľ o jej schopnostiach neviem nič, ale vôbec nechápem, ako sa jej mohlo snívať o smrti Dickových rodičov. Príde mi to skôr ako prostriedok, vďaka ktorému chceli scenáristi zblížiť charaktere Dicka a Rachel. Mohli si to radšej nechať na tu scénu, kde sa ho dotkne. O Dickovi nevieme zatiaľ nič. Nová kolegyňa Dicka je len další plochý charakter. Jej predstavenie bolo hrozné, a jej naväzovanie priateľstva s Dickom pôsobilo vďaka scenáru vynútené. Nebolo to spravené organicky. Modrý filter je otravný. Každá scéna vďaka nemu vypadá nudne a bez života. Je vidno, že sa snažili vytvoriť niečo temné, ale výsledný produkt je dosť trápny. Zatiaľ žiadny charakterový vývoj, iba set up. Dúfam, že v ďalších epizódach sa ich charaktere vývinu. Počas epizódy sa vizuálne efekty striedajú z priemerných na hrozné. Najzaujímavejšou postavou je zatiaľ Kori. Táto epizóda mohla byť lepšia, keby sa zamerala na budovanie charakterov Dicka a Rachel a ich vzťahu. Kori mohli predstaviť až v ďalšej epizóde. Najhoršie je zatiaľ to, že tvorcovia vôbec nevedia, ako navodiť správnu atmosféru do určitých scén. 40% ()