Režie:
Irvin KershnerKamera:
Mark IrwinHudba:
Leonard RosenmanHrají:
Peter Weller, John Glover, Belinda Bauer, Nancy Allen, Mario Machado, Dan O'Herlihy, Gabriel Damon, Felton Perry, John Ingle, Tom Noonan, Mark Rolston (více)VOD (3)
Obsahy(1)
Detroit v blízké budoucnosti. Policie stávkuje proti svému zaměstnavateli, společnosti OCP, a obyvatelstvo je sužováno řáděním ozbrojených gangů, navyklých na silnou drogu zvanou Nuke. Kybernetický organismus Robocop se svojí partnerkou Lewisovou pokračují v boji proti zločinu a snaží se především dopadnout gangsterského šéfa Caina, s nímž má ale OCP naprosto jiné plány... (oficiální text distributora)
(více)Hrají
Patricia Charbonneau
USA
Nejlepší filmy:
Pouštní srdce (1985)
K2 (1991)
Červený drak (1986)
George Cheung
Hongkong
Nejlepší filmy:
Štěstí na dosah (2006)
How the West Was Won (1976) (seriál)
Smrtonosná zbraň 4 (1998)
Ed Geldart
USA
Nejlepší filmy:
Hořící Mississippi (1988)
Dokonalý svět (1993)
Osamělá holubice (1989) (seriál)
Thomas Rosales Jr.
USA
Nejlepší filmy:
L. A. - Přísně tajné (1997)
Nelítostný souboj (1995)
Dannyho parťáci (2001)
Adam Faraizl
Nejlepší filmy:
Osamělá holubice (1989) (seriál)
To (1990) (TV film)
RoboCop 2 (1990)
Ken Lerner
USA
Nejlepší filmy:
Columbo (1971) (seriál)
Doktor (1991)
Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)
Michael Medeiros
Nejlepší filmy:
X-Men: První třída (2011)
Syn jitřní hvězdy (1991) (TV film)
Blok 99 (2017)
Roger Aaron Brown
USA
Nejlepší filmy:
Star Trek: Film (1979)
Princezna a žabák (2009)
Temné nebe (1996) (seriál)
Galyn Görg
USA
Nejlepší filmy:
Bod zlomu (1991)
Rozsudek noci (1993)
Amerika 3000 (1986)
Wallace Merck
Nejlepší filmy:
Smažená zelená rajčata (1991)
Osamělá holubice (1989) (seriál)
Cesta za vítězstvím (2006)
Rutherford Cravens
Nejlepší filmy:
Temple Grandinová (2010) (TV film)
Ray (2004)
Na Západ (2005) (seriál)
Wayne DeHart
Nejlepší filmy:
Dokonalý svět (1993)
Čas zabíjet (1996)
Sever a Jih (1985) (seriál)
Phil Rubenstein
USA
Nejlepší filmy:
Růže (1979)
Star Trek IV: Cesta domů (1986)
Tango a Cash (1989)
Jimmy Ray Pickens
USA
Nejlepší filmy:
Avengers: Endgame (2019)
Dokonalý svět (1993)
Osamělá holubice (1989) (seriál)
Martin Casella
Nejlepší filmy:
Poltergeist (1982)
Srdce na kolech (1983)
RoboCop 2 (1990)
Bill Bolender
Nejlepší filmy:
Vykoupení z věznice Shawshank (1994)
JFK (1991)
Jsem uprchlý trestanec (1987) (TV film)
Craig Hayes
Nejlepší filmy:
RoboCop 2 (1990)
Woody Watson
USA
Nejlepší filmy:
Dokonalý svět (1993)
Sever a Jih (1985) (seriál)
Bělásek (1995)
Bill M. Ryusaki
USA
Nejlepší filmy:
V kůži Johna Malkoviche (1999)
Force: Five (1981)
Navštivte ráj (1990)
David Dwyer
USA
Nejlepší filmy:
Stranger Things (2016) (seriál)
Lid versus Larry Flynt (1996)
Smažená zelená rajčata (1991)