Zloba a zármutek zvýší napětí ve skupině. Truchlící Profesor se pokusí o troufalý a nebezpečný útěk. (Netflix)

AdamVes

Tempo aj akcia nám vyrazne kleslo, ale to sa dalo čakať po tej náloži v poslednej epizóde. Treba trochu ponaťahovať dej a posunúť sa lúpežou ďalej. Nie je moc čo hodnotiť až na pár vecí. Jednou sú scény s Berlínom. Do prdele ako mi ten chlap išiel už na nervy v druhej sérií, tak v tychto spätnych zaberoch je to moja asi najoblubenejsia postava po Nairobi. Jemu ta rola sadla ako riť na šerbel o tom bez debaty, navyše ked clovek venuje pozornost tomu čo rozpráva o tom, ako si treba uzivat zivot, stoji to za to sa zamysliet nad tým a mozno aj zmenit svoj pristup k zivotu. Akoze Berlin, mas moj palec hore. A druhy palec hore dostava Denver za to, ze konečne poriadne pridrbal Arturovi, hoci hanba pre tvorcov, ze nevyuzili krasnu prilezitost na to konecne Artura odstrelit. Skoda, snad nabuduce. PS: to je naozaj ta Monika taka tupa, ze ani trochu sa nevie vcitit do Denvera? .. A zrazu jej vadi, ze by jej syn mal vyrastat v takychto podmienkach? .. akoze halooo ty krava, zobrala si si zlocinca, ktory je nasilnik, tak co si cakala? Och zabite ju niekto prosim, dakujem ()