Reklama

Reklama

Mistr iluze

(seriál)
Trailer
USA, 2018, 9 h 18 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvůrci:

Chris Fedak

Hrají:

Jack Cutmore-Scott, Amaury Nolasco, Ilfenesh Hadera, Vinnie Jones, Justin Chon, Lenora Crichlow, Elliot Villar, Laila Robins, Stephanie Corneliussen (více)
(další profese)

Epizody(13)

Obsahy(1)

Cameron Black působí jako velmi úspěšný kouzelník. Když je však zatčen pro vraždu, vyjde najevo, že má ve skutečnosti dvojče, s pomocí kterého kouzelnické triky provozuje. Za vraždu je nakonec zatčen a uvězněn bratr Jonathan a Cameronovi nezbývá než nabídnout své služby FBI, pokud chce bratra dostat z vězení ven. (TV Nova)

Videa (1)

Trailer

Recenze (18)

ilemas 

všechny recenze uživatele

Po dosledování první řady mám ze seriálu rozporuplné pocity. Je to dobré, ale asi jsem čekal něco jiného. Sem tam se divák něco z iluze dozví, ale celkový dojem žádná sláva. Záhadná žena mě je velmi nesympatická, další postavy taky nezaujali včetně hlavního hrdiny. Překvapivý závěr navnadil na další řadu, tak asi dám tomu ještě šanci. ()

hwnd 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem průšvih. Aby taky ne, seriál si vytáhl hned několik černých petrů. Byl neprodloužen snad ještě v průběhu první série a nebyl úplně v hledáčku naší komunity překladatelů. Vystřídalo se na tom několik nadšenců, co vždycky radostně začali a pak jejich nadšení tiše vyprchalo a vyšumělo, aby se pak několik měsíců nedělo nic. Je to tak asi poprvé, co jsem viděl seriál dřív s dabingem, protože titulky po víc jak roce pořád nebyly kompletní. Ale k vlastnímu seriálu. Ten sliboval "něco jako mentalistu" prozměnu tedy kouzelníka, který pomáhá policii s případy a dozoruje ho samozřejmě krásná policistka. Čeho si divák všimne rychle, tak množství triků a kouzlení s dalšími díly je méně než by být mohlo. Hlavní linka s tajemnou různookou dívčinou není špatná a postupně odkrývá část minulosti hlavního hrdiny. A epizodní případy by často šly vyřešit úplně normálně i bez kouzelníka, ale to taky nevadí, když ho máme, tak ho použijeme. Samozřejmě, že se často musí rezignovat na logiku. Ale to taky moc nevadí, je to oddychovka, je docela na pohodu udělaná, semtam divák nakoukne trochu do kouzelnické kuchyně a těch pár dílu tak uteče jako voda. Místo průšvihu jsem dostal docela pohodovou oddychovku. Jen je škoda konce, který po druhé sérii volá. Takže putování za pokladem a bratrovražedný boj dvojčat už neuvidíme. Ale co naplat, zas takové veledílo, aby se musely sepisovat petice to není. Hodnotím docela vysoko, protože jsem se vesměs docela dobře bavil. Za úplný závěr a za tu indianajonesovskou část se zámkem, robotem a podlahou jsem tedy málem odpadoval, tady už logika být nesměla vůbec. Ale pocit pobavení a vyloženě neztraceného času zvítězil. ()

Reklama

Simon.Dobes 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ja som si seriál veľmi obľúbil a moc ma mrzí, že nedostal pokračovanie. Bolo to svižné, nenáročné, rýchle a sem tam vtipné. Žiadni áčkoví herci, ale všetko to boli veľkí sympaťáci. Seriál dopĺňali i nečakané zvraty, chcem vyzdvihnúť i finále, ktoré ma prekvapilo. Bohužiaľ, je to otvorený koniec. Skvelý námet vám nedovolí prestať sledovať! ()

numan 

všechny recenze uživatele

Přehrávající Jack Cutmore-Scott s charismatem lahve od okurek jako hrdina a dokonce v hlavní dvojroli? Ale notak. To přece nemohl nikdo myslet vážně. Zbytek castingu (až na Vinnieho Jonese) je na úrovni bakelitového loutkového divadla pro nejmenší z výprodeje. Práce amerických seriálových rutinérů sice vytváří kolem děje jakýstakýs mysteriozní opar, ale všechno je to jen taková Potěmkinova vesnice, kulisový blábol s děravým nelogickým dějem, ze kterého trčí křečovité konstrukce. Tenhle seriál byl na zrušení už od první klapky. ()

tuwanakha 

všechny recenze uživatele

Musím říct, že po dokoukání všech 13 dílů první a zřejmě i poslední řady mám ze seriálu velmi rozporuplné pocity. Tvůrci si očividně vůbec nepřipouštěli, že by jejich "veledílo" nemuselo dostat "zelenou" od studia do další sezóny. Poměrně kvalitní začátek (zhruba první čtyři díly bych oznámkoval 4*) následuje rozpačitý střed (3*) a WTF konec (2*). Asi nikdy nezklame Vinnie Jones, jemu prostě ty tvrďáky snadno věříte, jen škoda, že nedostal více prostoru. ()

Galerie (259)

Zajímavosti (1)

  • 11. května 2018 ABC rozhodlo ukončit sérii pouze 13 epizodami. (CHUCK3CZ)

Reklama

Reklama