Neporazitelný: Návrat krále

• USA Boyka: Undisputed IV (více)

Diskuze

Wacoslav1

Presne. Pri niektorych filmoch davali v kine take karticky, ktore si si v urcitu chvilu ocuchal a citil to co postavy vo filme.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

Vole to bude 4D. Když dostane borec kopačku do držky, tak na tebe z plátna vycákne krev a zuby ti přistanou na klíně :-)

vegetol.mp

Ja som cital, ze chce pridat aj strih cez osu a rucnu kameru, aby sme mali pocit, ze sme s bojovnikmi v ringu a po kazdom udere sa nam zatocila hlava.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

V jednom rozhovoru se Megatone vyjadřoval v tom smyslu, že je fanošek Undisputed série a že jediné, co by vytknul, je pomalý střih. Ale že to prý je jen detail, který napraví.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Lacike

ywo666 (hodnocení, recenze)

Olivier Megaton je veľký fanúšik série a slúbil, že sa bude držať línie načrtnutej Florentinom.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Myslim si, ze aj s takym hovadom ako Ford sa da natocit slusny fight. Mne sa napr. pacil suboj Jet Li vs. Nathan Jones vo Fearless.

Lacike

Tak Nathan Jones sa mi páčil viac než dosť v Tom Yum Goong. A Crowder má 178 cm. Toho by som k obrovským horám svalov neradil. Namakaný je, ale patrí skôr do kategórie MJW, Gary Daniels a JCVD (v najlepších rokoch). Rock už je iná káva. Ale medzi veľkými je aj on skôr menší. Rozmermi sa nemôže rovnať típkom ako Nathan Jonesovi, Robert Maillet, Big Show, Dalip Singh, Kevin Nash a aj Bautista je o väčší. A práve v porovnaní s nimi ma zaujíma ako obstojí.

ywo666

Ako jedneho z mnoha superov by som ho akceptoval ale ak bude hlavny zaporak, tak ma to prilis nenadchlo.

Podobne sa mi to nepacil Jones v Tom Yum Goong ako hlavny zaaporak.

Solidne obratny namakany clovek je pre mna Rock alebo Crowder je neskutocne mrstny a pritom to nie je kost a koza.

A potom dalsi extrem. Do konca 80tych rokov predvadzal skvele veci tlustoch Sammo Hung.

na příspěvěk reagoval ywo666

Lacike

Podľa mňa je vždy zaujímavé keď šikovný hrdina má rôznych súperov. Jeden protivník mu dá zabrať kvôli šikovnosti, druhý kvôli veľkosti a sile. Ale som zvedavý ako sa Martyn Ford vyrovná s pohyblivosťou. Samozrejme nečaká kopy z otočky vo výskoku. Ale aj hovädo môže byť šikovnejšie a nemotornejšie.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Lateef

Z FB Undisputed 4:

With the editing of Boyka: Undisputed now complete, editor Irit Raz and producer Isaac Florentine are seen here celebrating picture lock. Sound design will now begin for a projected release in the first half of next year 2016. It's getting closer. Podla tejto informacie by sme sa mali dockat v prvej polke 2016, co je dost siroky pojem. Ale tak hadam to neposunu.