Terrifier

Maniak, skrývající se za maskou klauna jménem Art, si užívá halloweenskou noc po svém – brutálně vraždí každého, kdo mu přijde do cesty. To je i případ dvou mladých slečen, vracejících se z mejdanu. Budou mít šanci na přežití? Režisér Damien Leone navazuje tímto celovečerním filmem na svou krátkometrážní tvorbu o klaunu Artovi. (torture666)

BigJohn02

Ono se to lehce říká - postavy se chovají idiotsky,.. Kdyby se ale chovaly logicky a racionálně, tak první oběť, které se psychouše podaří praštit, ho dobije a po 20 minutách je konec. Tenhle nesmrtelnej magor stál za to, gore bylo slušný - já si nestěžuji. ()

kak2s

Chudý, nudný, předvídatelný a bezhlavý degeš vraždění klauna. Tak trochu kombinace jiných hororů. Pokud máte rádi krev a bezduchý bodání, sekání apod. tak asi ok. O nějaký super zážitek se určitě nejedná. ()

Lumos odpad!

Film u kterého se nemá cenu ptát, protože zde logické vysvětlení nenajdete, takže pokud máte hlavu v pořádku, tak u tohoto filmu budete zaručeně trpět. Buď budete bezmyšlenkovitě sledovat nechutné scény, postrádající logiku, nebo se na to nebudete dívat vůbec. ()

FortyReview

Sice dobrý slasher, ale příběh je příšerný a nelogický. Ano, je to ten typ filmu, Kde postavy na random zakopli aby je klaun mohl dohnat. ()

Artogon odpad!

Dementný film s dementným hlavným (anti)hrdinom, dementným (nulovým) príbehom, dementným chovaním postáv, vlastne dementnými postavami, dementným CGI atď. Proste v tomto filme je dementné úplne všetko. Myslím, že jeho jediný účel bolo premietanie v ústavoch pre mentálne postihnutých, aby mali pocit, že oproti tvorcom sú ešte absolútne normálni. ()

Kalipal

Docela nářez jen co je pravda, jen škoda že film postrádá jakýkoliv hlubší příběh či lore. Klaun Art se zde projevil jako pěknej zmrd a působí jako hodně dobrej záporák. Film má svůj styl, který působí originálně, ale dost zvláštně. Rozhodně nedoporučuji slabším povahám, ale fanoušci slasherů si přijdou na své. ()

MADJACK odpad!

ZAČAL JSEM SLEDOVAT TENHLE PASKVIL JEN Z DŮVODU CELKEM ZDAŘILÉ MASKY ARTA. ALE PROČ BYL VLASTNĚ TENHLE FILM NATOČEN JSEM NĚJAK NEPOCHOPIL.  ZLATÝ FREDDY KRUEGER A JEHO VEŠKERÁ KREV, BLIVAJZY A ÚDY. TAM, BYLA LOGIKA A CELKOVĚ TO MĚLO ATMOSFÉRU, NÁPAD A HUMOR. . TOHLE BYL JEN SAJRAT KRVE A ROZMAŠLOVANÝCH HLAV A VYHŘEZLÝCH TĚL BEZ SEBEMENŠÍHO DŮVODU A NĚJAKÉ LOGIKY. A PŘÍBĚH ? JAKEJ ?   KDE ? ()