Nezaměstnaný inženýr Stanley Hill (John Travolta) se stal svědkem vraždy své manželky, Vivian (Rebecca De Mornay), kterou napadl gang násilníků v podzemních garážích. Sužovaný vinou, že nedokázal zachránit ženu, kterou miloval, se Stanleymu stále vrací obraz Vivian umírající v jeho náručí. Když nejsou detektiv Gilmore (Sam Trammell) a další zkorumpovaní policisté schopni přinést vrahy před soud, obrátí se Stanley na svého starého přítele Dennise (Christopher Meloni) a rozhodne se vzít věci do vlastních rukou. Na cestě pomsty, Stanley odhalí spiknutí, která vede do horních řad vlády. Ti si brzy uvědomí, že Stanley a Dennis jsou mnohem nebezpečnější, než si kdy mohl představit... (TV Barrandov)

Diskuze

Mukade , Lacike

Mukade: Ale já jsem napsal, že je to o něco lepší Seagalovka. Nicméně tě upozorňuju, že kdyby v tom hrál Seagal a natočil to někdo jinej než Russell, kterej má vcelku smysl pro styl, ničeho si nevšimneš.

Lacike: Přesně tak. Já si ještě pamatuju, když nám po dvoře místo slepic běhalo hejno pterodaktyklů:))

na příspěvěk reagoval Lacike, Mukade

Lacike (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Ty si stary clovek, takze si urcite poznamenany dobou, ked v TV boli 2 programy na ktorych vysielali furt to iste dookola.

To my mladsi si pecky kludne pustime aj viackrat. :)

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

Lacike

Tak zásobit se na horší časy je přeci v pořádku. Ale čumět dokola na to samý už ne. Si pamatuje, jak v Guantánamu mučili zajatce tím, že jim dokola hráli písničku od Britney Spears. Tohle zavání něčím podobným:))

na příspěvěk reagoval Lacike

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

No mě když něco baví tak to můžu vidět třeba 50x a baví mě to furt. Oproti tomu umím úžasně vypouštět z hlavy kousky co mě nebavili. Jeden den zkouknu ohodnotím, okomentuju a druhej den když vstanu, tak nevím o čem byli :-)

na příspěvěk reagoval Lacike

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Wáca: Vzhledem k tomu, co poslední dobou sjíždíš, bys to měl zkusit. Aspoň bys po dlouhý době viděl něco, kde si protivníci nešimrají koule světelnýma tyčkama:))

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Lacike: Jo.

Yoshitsune: Gore? No v normě. V tý scéně, jak v traileru Meloni rozbodá chlapovovi hrudník, tak nakonec nějaká krev je. Bitky i celkově akce je myslím v pohodě. Jen očekávám, že se zase někdo bude hudrovat na tím, že choreografie nic moc:)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Tak jsem to včera viděl a je to v podstatě taková o něco lepší Seagalovka. Kdyby v tom hrál Seagal, nikdo si ničeho nevšimne. Jen by jeden chlápek s falešnýma vlasama nahradil druhýho chlápka s falešnýma vlasama. Jinak akční scény jsou dost přehledně natočený. Za mě spokojenost.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Lacike, Wacoslav1, Mukade

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

pozrite si režiséra, to je teda leňoch, točí raz sa 100 rokov a pritom mu to išlo (ide) tak dobre xD

Lacike

Jo todle. Já myslel toho Travoltu. Tak ten Willisův film vypadá to jako taková lepší 90 epizoda CSI: Miami.