Justice League Unlimited

USA, (2004–2006), 14 h 58 min (Minutáž: 22–24 min)

Předloha:

Gardner Fox (komiks), Alan Moore (komiks), Dave Gibbons (komiks)

George Newbern, Kevin Conroy, Phil LaMarr, Carl Lumbly, Clancy Brown, Michael Rosenbaum, Maria Canals-Barrera, CCH Pounder, Nicholle Tom, Juliet Landau (více)

Recenze uživatele PKD k tomuto seriálu (28)

Justice League Unlimited (2004)

V podstatě 3.-5.s.(2004-2006) JL TAS (2001-2004). Sice mi přijde, že je o pididrobínek slabší, ale furt je to nadprůměrné vypravěčské umění. Od této 3.s. a dál, tam je také velmi sympatická, byť ne úplně přesná verze Kary aka Supergirl. Takže pro mě další důvod k radosti nad touto a dalšími sezónami. A samoz. ten megální závěr v podobě 2dílu. Grant Morrison (díky jehož JLA comicsům /první 2 knihy  vyšly i u nás/ tento vynikající seriál vznikl) by měl radost. Jestli ji už nemá. ()

Initiation (2004) (S01E01)

Kara ze Supermana TASky po1. ()

For the Man Who Has Everything (2004) (S01E02)

Sice upravená pro potřeby seriálu,ale i tak stále skvělá adaptace bezchybného comicsu od génia,Alana Moorea. To není jako ta sračka,která byla v CW Supergirl. Tam to byla spíše parodie. ()

Kids' Stuff (2004) (S01E03)

U tohohle se neskutečně lámu smíchy. Kdo chce viděti JL v dětské verzi,musíte to vidět! Tohle nemá konkurenci. ()

Hawk and Dove (2004) (S01E04)

2 pro mě dodnes naprosto nepochopitelné postavy z DC universa,jejíž existence je mi záhadou. ()

Fearful Symmetry (2004) (S01E06)

Pro mě osobně srdcovka s Karou a skvělým Questionem s hlasem Jeffreyho Combse. Tento díl navazuje a dále rozvíjí události z posl.2 dílu,Supermana TASky. ()

The Return (2004) (S01E08)

Amazo...Dr.Fate...Lex Luthor...Kara...co chtít víc?:) ()

Wake the Dead (2004) (S01E11)

Hawkgirl a Solomon Grundy v hl. roli. ()

Task Force X (2005) (S02E04)

Něco jako Suicide Squad in space.:) Zajímavé je složení týmu-Plastigue,Clock King a cpt.Boomerang. ()

Double Date (2005) (S02E06)

Huntress je vykopnuta z JL a začne randiti s Questionem. Tohle nemá téměř chybu. A do toho všeho ji neustále otravují Green Arrow s Black Canary. ()

Clash (2005) (S02E07)

Zřejmě asi nepřiznaná pocta Kingdom Come a též jediné objevení se,cpt. Marvela v tomto seriálu...ehm,Shazama. ()

Question Authority (2005) (S02E09)

V podstatě 1.část takového skrytého 4dílu,která jest s každým dalším dílem,lepší a lepší. ()

Flashpoint (2005) (S02E10)

Ne,tohle fakt nemá nic společného s oním comicsem,který ostatně vznikne až za 6let od tohoto dílu.:) ()

Panic in the Sky (2005) (S02E11)

Kara vs Galatea. Palce nahoru. ()

Epilogue (2005) (S02E13)

Kulervoucí zakončení seriálu Batman beyond s perfektním propojením minulosti a budoucnosti, včetně neskutečně suprového propojení s filmem Mask of the Phantasm! Fandové všech těchto věcí si budou chrochtati. ()