Příběhy hrdinů Bábovek nám ukáží, že některá setkání dokáží navěky změnit život. Všichni jsme totiž propojeni. Vztahy, prací, náhodami, nenávistí nebo láskou. Všichni jsme součástí té nejsložitější sítě, která je utkána z emocí, mezi nimiž nechybí humor, ironie, bolest, napětí a pochopitelně i láska a vášeň. Bábovky mapují současné partnerské i rodinné vztahy, ukazují zábavné a trefné situace z každodenního života, které zná každý z nás. (Cinemart)

pleva

Odedávna chtějí tvůrci příběhy nějak propojit. Možná to kulhá na jednu nohu, ale propojení ostav je slušné a funguje. Skvělé obsazení na jistotu. Ondřej Vetchý a Jiří Langmajer se ve svých rolích trochu trápí... Pekelná je hudba, která vám v každý okamžik říká co máte cítit. Rozsáhlá symfonie vykradených motivů z Glasse, Nymana, Zimmera (Zimmer krade taky). Za Janu Plodkovou hvězda navrch. Pro mě největší chameleón mezi herečkami, která zahraje skvěle cokoliv a zároveň si ji nespojim s jednou postavou.  Dějově je to směšné, ploché, hlubší smysl to nikdy animít nemělo (chyba předlohy) a často se tu tlačí na pilu, aby i dojetí bylo. ()

NPlayer

Plytké a příšerně hloupé. Dialogy? Kde jsou? Občas na mě vykoukne upoutávka na nějaký článek Lajfí cézet. Párkrát jsem to otevřel. A tohle je přesně ono. No jo, pseudointelektuálka Třeštíková se nezapře. U závěrečné scény, kdy se všechny postavy setkají, jsem se už nepokrytě smál. Herecké výkony? Kde jsou? Půl hvězdičky pro Plodkovou a půl pro Vlasákovou. Jinak bych hodnotil rovnou odpadem. Vetchý začíná být opravdu nemožně toporný, jakmile má do role vnést trochu dramatu, Pauhofová slabá, Ryška, Biskupová, Cmuntová - všechny katastrofa. A korunuje to tradičně nemožný Langmajer. ()