The End of the F***ing World

• Velká Británie The End of the F***ing World

Recenze uživatele Arigato k tomuto seriálu (2)

The End of the F***ing World (2017)

Zcela nevšední, místy skoro až absurdní, velice svižná minisérie plná černého humoru. Zpracování nemá chybu. Režie, střih na jedničku, líbí se mi i ten melancholický nádech a výběr hudby je naprosto perfektní. Ačkoliv mi ústřední dvojice po prvních dvou dílech vůbec nesedla, nestačil jsem se sám divit jak rychle jsem si ji nakonec oblíbil. Herci jsou neokoukaní a dost mě baví. Svěží jednohubka, která ale dozajista neosloví všechny. ()

Série 2 (2019) (S02)

První série byla skvělá. Ve druhé už máme díly jak na horské dráze. Jeden vyšvihne laťku vysoko a další, jelikož působí tak nějak uměle, ne-li vykonstruovaně, aby se zkrátka něco dělo, ji stáhne vyloženě nízko. Nikam úplně nesměřují a společně s hlavními hrdiny si užíváme nevinný venkovský road trip za přítomnosti věčně afektované Bonnie. Někam se jede a než skončí díl, už se jede jinam. Což měl být asi i účel, ale předchozí řada mě prostě nadchla o poznání více. Na druhou stranu třeba předposlední díl se tvůrcům vyloženě povedl a rozhodně stojí za vyzdvižení. Možná by bylo nejlepší, kdyby to už skončilo tak, jak to skončilo. Seriál by odešel s grácií a nebyl by obětí nekonečně natahovaného dojení. ()

Strážce vesmíru čeká další reboot

Strážce vesmíru čeká další reboot