Agent CIA, veterán Henry Pelham (Chris Pine) dostal od svého nadřízeného Vicka (Laurence Fishburn) za úkol uzavřít osm let starý případ únosu, který skončil tragédií. Vick se nedávno dozvěděl, že existuje podezřelý krtek, který pomohl poskytnout pachatelům informace, aby zabránil pokusu o záchranu cestujících. Henry, kterému Vick vše objasnil, je poslán vyslechnout svou bývalou kolegyni a milenku Celii (Thandiwe Newtonová). Jednu dobu spolu pracovali jako zpravodajci CIA ve Vídni a ona je teď možná podezřelá kvůli náhlému odchodu ze CIA den po únosu. Celia je vdaná a v důchodu. Setkává se s Henrym v kalifornské restauraci poté, co se k ní dostane a pozve ji na večeři. Henry a Celia jsou nuceni překročit hranice mezi profesí a vášní. Spolu s Vickem doufají, že odhalí pravdu  a společně zjistí, co se ten den skutečně stalo. (JOJ Cinema)

Diskuze

Jarin69

Jarin69 (hodnocení, recenze)

Nevím, jestli na to mají v Amazonu nějakou šablonu, ale jejich filmy jsou si hodně podobné. Zajímavý vizuál, skoro až artový, ale žádné emoce, žádný zajímavý děj. Nevím proč. Když to třeba srovnám s filmem Dark City, tak to mě bavilo víc a mělo to atmosferu. Od Amazonu mi to všechno přijde profesionální, ale sterilní a nudné.

TheSlezy

TheSlezy (hodnocení, recenze)

Thandie Newton ukázala (.Y.)

Sexystické scénky sakumprdum: 5 min. 37sek.