Vědec Bruce Banner se při nehodě promění v obrovskou a silnou stvůru, která bude bojovat nejen se zlem, ale i sama se sebou. Skvělé efekty a akční scény podtrhují tento dobrodružný příběh. Vědec Bruce Banner se právě rozešel s kolegyní Betty Rossovou, podařilo se jim však zůstat přáteli. Společně pracují na vývoji vzorce, který za použití paprsku gama umožní lidské tkáni autokorekci. Bruce vyrůstal v dětském domově, zemřela mu matka a otce Davida zavřeli do vězení. Teď se David vrací do života syna, který o něm neměl tušení. Jednoho dne ochromí Bruce nehoda v laboratoři, díky níž je vystaven silné radiaci mající za následek velmi zvláštní jev – učiní ho silnějším a mocnějším. Setkání s Davidem vzbudí v synovi dávné vzpomínky a uvolní vztek a dávné napětí. Díky gama radiaci se změní v obrovskou zelenou svalnatou příšeru - HULKA - výplod čistého hněvu... (Cinemax)

Tryman

Na Hulka jsem se chystal podívat hodně dlouho a teď, když jsem ho konečně viděl, musím přiznat, že bych se bez něj klidně obešel. Efekty ani herecké výkony nebyly úplně špatné, ani hudba, ale celý děj je na mě až moc nudný, film je hodně nevýrazný. Nějak moc mě to nebavilo.. ()

pepa3rd

Tenhle film není zdaleka dokonalý po hodně stránkách (triky, scénář i herecké výkony), ale hrozně se mi líbí "komixový" styl střihu a kamera obraz v obraze, která by myslím seděla nejen tomuto žánru. 70 % ()

Shona

Komiksová adaptace Ang Leeho, která sice stojí za shlédnutí, ale zázraky nečekejte. Hrátky s obrazem u mě vyvovaly spíše zmatečný dojem, než cokoliv jiného. Scény, kdy je Eric Bana Hulkem a kdy je ,,sám sebou", jsou jako nebe a dudy. Akční jízda versus nuda. Oříznutí minimálně o půl hodinu by tomuhle prospělo nejvíc. ()

emdvojka

Presne tak...až príliš dramatizovaný komiks plný smútku a bolesti zo zbabraného detstva, a nenávisti ku nepoznanému psychopatickému otcovi, ktorá vyústi do zmutovanej podoby nenapadného vedca... asi tak.... Ale efekty boli veľmi pekné a hulkove prevedenie sa mi páčilo...na moštrum vyzeral až príliš sympaticky....a niekedy dokonca milo... Čo sa týka dĺžky filmu, mohli si odpustiť takú pol hodinku a bolo by to na 3+ ()

Jakubik

Po dlouhé době jsem se rozhodl, že se na film podívám ještě jednou, abych si udělal pořádnej obrázek o tom, co nás čeká v Avengers. A musím říct, že se můj pohled na film se nezměnil. Režie se nás snaží seznámit trochu víc s hlavními postavami což by ani tak nevadilo, kdyby to už asi po 60 minutách nezačalo bejt fakt nudný. Toto seznámení je až příliš detailní na postavy, které vlastně ani nějak zvlášť zajímavé nejsou. Navíc je mi hlavní dvojka nesympatická a Bana bere svojí roli natolik vážně až přehrává jak blázen. Po nějaké té hodince se rozběhne konečně hlavní děj a musím uznat, že se o nudnou podívanou nejedná. Akce a efekty jsou velmi povedené. Ve výsledném dojmu se nemůžu zbavit pocitu, že jsem se koukal na béčkový film který má vypadat jako áčko… ()

S.Robie

Klasický komiksový akčňák, který uchopil komiksový neználek... akce nic moc, postavy bez duše, u filmu jsem se nenudil, proto 3 hvězdy, ale znovu si ho pouštět nebudu. ()

Dimo

Překvapivě dobré a poutavé i přes svou krutou délku. Režie Ang Leeho dala tomuto snímku sílu, kterou by kdejaký akční úderník rozmetal na cimpr campr. Dílko, které mi unikalo, ale jsem nakonec rád, že po devíti letech od vzniku jsem se s touto zelenou obludou v dobrém setkal. (Ne, Shreku, ty běž zpátky do bažin.) ()

Fionor

Jedna hvězdička za Jennifer Connely. Víc si film, vzhledem k nudnému příběhu a zásadním střihovým chybám (až s podivem, že to prošlo schvalovací projekcí), nezaslouží. Navíc - nafukovací Hulk? OMG! ()

Joppo88

Po dlhom, predlhom úvode v laborkách a hrách alebo lepšie povedané snahách hrať s ľudskou psychikou, sa film pekne rozbehol. A to, čo bolo zameškané v úvode mi Hulk vynahradil v púšti a vlastne v každej akcii. Dokonca nechýbal ani rozmer lásky, hoci nenaplnenej. Takže naladený týmto "Zeleným" herom amerických komiksov si idem pustiť Neuveriteľného Hulka :-) ()

Vencik89

Líbilo se mi to, i když na to koukám zpětně po shlédnutí Avengers, tak mě to stejně nenudilo. Celkem to i utíkalo, takže u mě rozhodně jeden z těch lepších filmů. ()

redwik odpad!

Na začiatok treba priznať, že Hulk nikdy nepatril medzi mojich obľúbených hrdinov, no keď som ho uvidel v The Avengers, kde ho hral Mark Ruffalo, začal sa mi páčiť. Tak som sa teda začal tešiť na tento film. A dopadlo to najhoršie ako mohlo. Nielen, že ten film bol až otrasne nudný, ešte bol aj otravný. Počas celého filmu som sa maximálne nudil (možno s výnimkou scény na konci, kde Hulk bojuje so svojim otcom) a k tomu všetkému mi neskutočne vadili tie prechody medzi jednotlivými scénami. Pripadá mi to, akoby to Ang Lee len chcel vyskúšať čo všetko jeho program dokáže a potom to zabudol z výsledného produktu zmazať. Pre mňa tento film jednoznačne jeden z najhorších, aké som doteraz videl. ()

Kadas97

Jeden z najnudnejších filmov podľa komiksu. A to som do Hulka vkladal veľké nádeje. Eric Bana mi liezol na nervy a starý veterán tak isto. Jediné čo sa mi dosť páčilo bolo to prelínanie sa obrazu, takže to vyzeralo ako ozajstný komiks plný okienokk s vyobrazovanými scénami. Po tomto filme dávam dvojke obrovské šance, pretože Hulk 1 nasadil laťku, ktorú už asi ťažko podlezie. 3 z 10 P.S. "Začínáš mně už srát!!!" ()

NiaWolf

Měla jsem to puštěné v pozadí na TV, ale nic, ale vůbec nic neupoutalo mou pozornost na víc jak jeden letmý pohled. A to že mám komiksovky sakra ráda. ()

feryk

Komiksy se superhrdiny nečtu a přiznávám, že tenhle typ filmů nemám moc rád, takže mé hodnocení je asi nižší, než by slušelo, ale film mě moc nebavil, byť jsem ho dokoukal do konce, tak víc jak dvě hvězdičky dát prostě nemůžu. ()

rublik05

Pro mě trochu snesitelnější, než ta hrůza od Marvelu, ale pořád se jedná o jednoduchou komiksárnu se silně průměrným dějem a ne zrovna kvalitním zpracováním. Velmi mě zklamaly efekty, stejně jako nudný děj, který zachrání až v druhé půlce docela dobré akční scény. Jinak je film vesměs samá psychologie, city a drama, což mě osobně vůbec nebavilo. Také zbytečně dlouhá stopáž tomu zrovna dvakrát nepomohla. Nicméně jsem se alespoň přesvědčil, že když Hulk, tak jedině ve spojení s jinými superhrdiny. 3/10. ()

Proč Hulk nejede sólo?

Proč Hulk nejede sólo?

22.06.2015

Filmy se zeleným marveláckým bijcem nikdy nebyly velkými hity. Hulk vydělal 243 milionů dolarů a Neuvěřitelný Hulk jen o 18 milionů víc, což jsou vzhledem k miliardovým tržbám žánrové konkurence… (více)

Dar z nebes nebo další z mnoha?

Dar z nebes nebo další z mnoha?

30.11.2006

X-Men, Spider-Man, Superman se vrací, Batman začíná, Hellboy, Hulk, Fantastická čtyřka, Sin City - město hříchu, Constantine, Garfield... Komiksové adaptace mají v Hollywoodu očividně zelenou.… (více)