Režie:
Oleg LarinScénář:
Andrej TumarkinHudba:
Vitalij MukaňajevHrají:
Igor Ivanov, Andrej Čubčenko, Anna Tabanina, Sergej Blednych, Andrej Ljovin, Maxim Pavlov, Valentina Korovnikova, Oleg Kulikov, Alexandr Rybakov (více)Epizody(32)
-
Pjatnica (S03E01)
-
Ošejnik (S03E02)
-
Diplom (S03E03)
-
Kak zarabotať děňgi v Tomilinske (S03E04)
-
Prestuplenija i nakazanija (S03E05)
-
Istočnik informacii (S03E06)
-
Blagije namerenija (S03E07)
-
Cena svobody (S03E08)
-
Zaděržanije (S03E09)
-
Razborka (S03E10)
-
Rasšifrovka (S03E11)
-
Predloženije (S03E12)
-
Pravilnoje rešenije (S03E13)
-
Rutina (S03E14)
-
Menšaja iz vsech problem (S03E15)
-
Prošloje i nastojaščeje (S03E16)
-
Postupok (S03E17)
-
Ně predstavljajecja vozmožnym (S03E18)
-
Pjatoje okťabrja (S03E19)
-
Eto moj gorod (S03E20)
-
Točka něvozvrata (S03E21)
-
Užin (S03E22)
-
Posadka (S03E23)
-
Otsutstvije dokazatělstv (S03E24)
-
Staraja těma (S03E25)
-
Veriť nělzja nikomu (S03E26)
-
Děvjať dněj (S03E27)
-
Obeščanije (S03E28)
-
Slaboje mesto (S03E29)
-
Sdělka (S03E30)
Hrají
Kirill Rubcov
Nejlepší seriály:
Jekatěrina (2014) (seriál)
Kuchňa (2012) (seriál)
Černé ovce (2010) (seriál)
Dmitrij Sutyrin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Igor Golovin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jekatěrina (2014) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Oleg Popov
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jelizaveta Karnauch
Rusko
Andrej Balašov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Gennadij Smirnov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Pavel Gončarov
Východní Německo
Viktor Tatarskij
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jurij Utkin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
Jekatěrina (2014) (seriál)
Dostojevskij (2011) (seriál)
Alexandr Karpuchov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Maljugov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Klaďko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Šutov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Ivanov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jurij Sazonov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Gudim
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Oleg Žilin
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Pjotr Smirnov
Sovětský svaz
Stěpan Pivkin
Nejlepší seriály:
Dostojevskij (2011) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)