Šef - Igra na povyšenije (2016) (série)
Hrají
Andrej Čubčenko
Sovětský svaz
Anna Tabanina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anastázie (2003) (seriál)
Kirill Poluchin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Metod (2015) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kirill Rubcov
Nejlepší seriály:
Jekatěrina (2014) (seriál)
Kuchňa (2012) (seriál)
Černé ovce (2010) (seriál)
Dmitrij Sutyrin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Igor Pavlov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Andrej Zibrov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Senke nad Balkanom (2017) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Gennadij Smirnov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Igor Golovin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jekatěrina (2014) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Rodimov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anatolij Chropov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Andrej Těrentěv
Sovětský svaz
Vadim Romanov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexej Šutov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jelizaveta Alexandrova
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Mosolov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Igor Oparin
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Semjonov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexej Rogov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)