Prvotní vztek

• USA Primal Rage: The Legend of Oh-Mah (více)

Mladá dívka Ashley Carr (Casey Gagliardi) přijíždí do věznice, aby vyzvedla svého přítele Maxe (Andrew Joseph Montgomery), kterého akorát pustili ven. Na cestě domů ale mají autonehodu, přičemž uvíznou v lese, kde na ně čeká nenasytná příšera se jménem Bigfoot, a boj o přežití tak může začít! Podaří se jim vypořádat se s touto nelehkou situací a hlavně přežít? (J*E*A*N*N*E)

IceQueen

Všetko dôležité už popísali ostatní užívatelia vo svojich komentároch, ja len spomeniem, čo najviac trápilo mňa. Tak bolo niečo v tej jaskyni alebo nie? Lebo ak áno, podľa reakcií mladej pani veľkosť penisu ani zďaleka nesúvisí s veľkosťou chodidla. Tým pádom z môjho pohľadu nemá absolútne žiadny zmysel pobehovať po lesoch a hľadať Bigfoota. Keby jej nerozpáral tričko na opačnej strane, mohlo to mať od pánskej časti diváctva vyššie hodnotenie. ()

misterz

Prvá tretina snímku hrozná ale hrozná nuda. Potom sa to síce rozbehlo, aj gore scén bolo dosť, sem-tam nejaké to napätie, ale dejová linka ma moc nenadchla. Prišlo mi to ako taká rozprávka pre dospelých, dokonca aj Baba Jaga tam bola. A ten koniec, no neviem, bolo síce cítiť že sa tu niekto snažil, ale výsledok bol aj tak len konina. Priemer. 60/100 ()

curunir

,,ROZHNEVANÝ MUŽ ROBÍ CHYBY." ,,TO JE NEJAKÉ INDIÁNSKE MÚDRO?" ,,TO SOM PRÁVE VYMYSLEL... TAKŽE ÁNO." __ Nízke hodnotenie, v ktorom sa odzrkadľujú rozporuplné reakcie užívateľov. ,,Primal Rage" ma pred pár mesiacmi zaujal nielen svojim trailerom, ale najmä námetom, keďže podobnú sortu monster filmov si vždy rád pozriem, zvlášť keď je filmov o bigfootoch tak málo. Všetko bolo dobre našliapnuté nato, aby išlo popredného zástupcu filmov z týmto legendárnym tvorom, keby tvorcovia až v takej miere nedali svojim fantaskným predstavám konečný tvar. Ako poznamenali iní, originálnosti filmu neprospieva nielen niekoľko klišé a logických nedostatkov, ale tiež stvárnenie postavy bigfoota s jeho výzbrojou a maskovaním, čomu zodpovedá svojrázna charakteristika jeho útokov. Ďalšie napredovanie filmu mi však nevadí. Čarodejnica je ešte pôsobivejšia ako bigfoot, a celá pasáž miešajúca scény z jej chalupy, zo šamanského rituálu a z bigfootovho obydlia je pre svoj neobyčajný mysticizmus tým najlepším, čo ,,Primal Rage" okrem úchvatného prostredia hlbokých lesov ponúkol. Finálna konfrontácia pripomína nielen prvého ,,Predátora", ale najmä v úplnom závere jeho pokračovateľa s predsa len nie úplne rovnakým výsledkom. (372. hodnotenie, 51. komentár k filmu) ()

Miseet

Toto je přesně ten typ filmu, u kterého opravdu nevím co si mám myslet. Na jednu stranu tam byla spousta nelogických věcí, ne moc kvalitní herci (ikdyž ta holka se mi líbila), amatérský scénář, takže ten film stál za starou bačkoru. Na druhou stranu se mi velmi líbila maska a postava čarodějnice, ikdyž moc nechápu, co tam měla představovat (to je přesne jedna z těch stupidit), a postava bigfoota, včetně všech gore scén s ním spojené. ()

Gilmour93

Oh-Mah God.. Amatérsky působící počin, který se neorientuje v čase ani prostoru, přebývá mu minimálně dvacet minut (přiblblé tlachání buranské lovecké expedice, indiánské seance) a jediné vyvrcholení je to předčasné na začátku v autě. Nadšenecké pomrkávání na predátoří sérii bylo s blížícím se koncem až směšné a to nejen proto, že primát s červenýma očima, zanedbanou pedikúrou a zálibou ve spoře oděných blondýnkách by Dutchovi posloužil jedině tak, že by si z jeho kůrového brnění udělal koupel na hemeroidy. Nevím, čím měl Magee nacpaný kalumet, ale s jistotou mohu říct, že jeho režisérská kariéra rychle zamíří do věčných lovišť.. ()

• V čase 17:45 jde vidět u dívky krev na obličeji, v dalších záběrech není po krvi ani stopa. (Kudly4)
  • Film má potitulkovou scénu. (griph)