Reklama

Reklama

For the People

(seriál)
Trailer
USA, (2018–2019), 14 h 18 min (Minutáž: 42–43 min)

Hudba:

Kris Bowers

Hrají:

Britt Robertson, Jasmin Savoy Brown, Ben Rappaport, Regé-Jean Page, Ben Shenkman, Hope Davis, Vondie Curtis-Hall, Anna Deavere Smith, Tara Buck (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(20)

Videa (1)

Trailer

Recenze (4)

Domca94 

všechny recenze uživatele

Klasické drama od Shondalandu, které se věnuje mladé generaci obhájců a žalobců. Obsazení funguje, jak má. Příběhy v každém díle jsou zajímavé. Rozhodně doporučuji všem, kteří rádi sledují seriály z právnického prostředí. Stojí to totiž za to. ()

Dusty56 

všechny recenze uživatele

Docela líbivý seriál. Děj je sice trochu jasný, i když párkrát se stalo, že jsem ten verdikt nečekal. Taky mi tam chybělo víc napětí, humoru nebo čehokoliv (třeba větší rivalita mezi stranami, zatčení někoho z hlavních postav, ...), co by mě udrželo u obrazovky, dvakrát jsem u toho usnul. Líbilo se mi herecký obsazení, vlastně z osmi hlavních představitelů mi nesedl jediný - ten žalobce, co byl trochu mimo většinu času. Na zkrácení dlouhého času se to dá, jinak se dají najít lepší, podobné seriály. ()

Reklama

Gogo333 

všechny recenze uživatele

Další drama z produkce Shondalandu a opět je to velmi znát a opět mě to nijak nebaví. Herci nijak výrazný, ale potěší aspoň neokoukané nové tváře. Z postav mě žádná nijak nezaujala. Případy a děj epizod takový průměr. Celé je to takové utahané a nevýrazné. 50% ()

Galerie (410)

Reklama

Reklama