Pátrání

• USA Searching (více)

Dannyss

Pozoruhodná pátrací akce, která přináší solidní zvraty a mírně nadprůměrně vybudované napětí v celém příběhu, avšak nejedná se o nijak výborný počin ve svém žánru. Docela mě zklamala neustálá zkratkovitost a nedovysvětlené závěry některých sekvencí. Celkově to působí jako taková průměrná filmová pátrací akce, kde rodič se snaží hledat svou dceru pomocí všech možných nástrojů dnešní doby, zejména těch internetových a v rámci možností se mu jeho práce daří. Škoda některých nelogických scén, kde to na mě působilo mírně lacině a z části také uměle. Není to bravurní dílo ve svém žánru, nicméně z hlediska zvratů je zde vidět snaha o odlišení od svých podobných počinů. 7/10. ()

Majk_Gamer

Neskutečnej napínák ! V posledních pár minutách jsem myslel, že prasknu ! Nejvíc mě na celém filmu bavila skutečnost, že je celý film natočený pouze pomocí webkamer z notebooků, telefonů a dalších kamer. Jsem IT nadšenec, tudíž mi tento styl velice seděl a nebylo to pro mě nic nepříjemného - ba naopak. Vše je potřeba brát s rezervou, ale i tak nám film krásně ukazuje, jak je dnešní svět vyspělí a kolik informací se dá najít jen s pomocí jednoho notebooku a internetu, stačí se zamyslet a mít nějakou strategii a "dokážete vypátrat i zdánlivě nemožné." ()

Režisér Wanted chystá vertikální blockbuster

Režisér Wanted chystá vertikální blockbuster