Epizody(10)
-
Tar Baby (E01)
-
Ommegang (E02)
-
Dragon Rouge (E03)
-
Le Cafard (E04)
-
Green Book (E05)
-
Tjello (E06)
-
El Dorado Canyon (E07)
-
Vula (E08)
-
Chickenfeed (E09)
-
Total Onslaught (E10)
Hrají
Jonas Nay
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tatér z Osvětimi (2024) (seriál)
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Maria Schrader
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Camino de Santiago (1999) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Florence Kasumba
Uganda
Nejlepší seriály:
Criminal: Německo (2019) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Falcon a Winter Soldier (2021) (seriál)
Sylvester Groth
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Fargo (2014) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Sonja Gerhardt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Lavinia Wilson
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kód za miliardu dolarů (2021) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Ludwig Trepte
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
4 bloky (2017) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Alexander Beyer
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Malá bubenice (2018) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Fritzi Haberlandt
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Uwe Preuss
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Berlínští psi (2018) (seriál)
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Niels Bormann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Vladimir Burlakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Kleo (2022) (seriál)
Carina N. Wiese
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Anke Engelke
Kanada
Nejlepší seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Osvětimský proces (2023) (seriál)
Poslední slovo (2020) (seriál)
Sans Moonsamy
Nejlepší seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Ursula Renneke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Garth Breytenbach
Nejlepší seriály:
Generation Kill (2008) (seriál)
Pod černou vlajkou (2014) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
David A. Hamade
Libanon
Nejlepší seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Mandy M. Haupert
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Philipp Hochmair
Rakousko
Nejlepší seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Marie Terezie (2017) (seriál)