Kamera:
Chan-min ChoiHrají:
Joong-ki Song, Ji-won Kim, Dong-gun Jang, Ok-bin Kim, Sa-bong Yoon, Seong-ha Jo, Do-hoon Ki, Hae-jun Park, Jung Suk Yong, Ee-seong Kim, Byeong-eun Park (více)VOD (1)
Série(2) / Epizody(30)
-
Série 1 (2019) - 18 epizod
-
The Sword of Aramun (2023) - 12 epizod
Obsahy(2)
V bájné zemi zvané Arth budují obyvatelé starobylého města Arthdal a jeho okolí novou společnost a soupeří o moc. (Netflix)
Hrají
Joong-ki Song
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (seriál)
Jaebeoljib Maknaeadeul (2022) (seriál)
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Ji-won Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Královna slz (2024) (seriál)
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Dong-gun Jang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Shinsaui poomgyuk (2012) (seriál)
Ok-bin Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Láska z nenávisti (2023) (seriál)
Sa-bong Yoon
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Nicméně (2021) (seriál)
Seong-ha Jo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gugaui seo (2013) (seriál)
Ailiseu (2009) (seriál)
Můj princ na 100 dní (2018) (seriál)
Do-hoon Ki
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Wangeun saranghanda (2017) (seriál)
Yulyeongeul jabala! (2019) (seriál)
Hae-jun Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Bubueui segye (2020) (seriál)
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Siljongneuwaleu M (2015) (seriál)
Jung Suk Yong
Nejlepší seriály:
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Ee-seong Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Taxi Driver (2021) (seriál)
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Byeong-eun Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Království zombie (2019) (seriál)
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Kimbiseo wae geureolkka (2018) (seriál)
Min-ho Hwang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Cheuaegoda Isoonsin (2013) (seriál)
Haideu jikil na (2015) (seriál)
Eun-ah Seo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Signál (2016) (seriál)
Tunel (2017) (seriál)
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Do-kyeong Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Alchymie duše (2022) (seriál)
Gugaui seo (2013) (seriál)
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Ja-hyeon Choo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Narkosvětci (2022) (seriál)
Joon Ha
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Spojení osudem (2023) (seriál)
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Yookryongi nareusha (2015) (seriál)
Seung-ik Baek
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Sung-woo Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Ailiseu (2009) (seriál)
Pooreun badaui junsul (2016) (seriál)
Joogoonui taeyang (2013) (seriál)
Jisoo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Seolganghwa (2021) (seriál)
Producenti (2015) (seriál)
Won-seob Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (seriál)
Himssen yeoja dobongsoon (2017) (seriál)
Arthdalská kronika (2019) (seriál)