Pán prstenů: Prsteny moci

• USA The Lord of the Rings: The Rings of Power
USA, (2022–2024), 18 h 6 min (Minutáž: 62–76 min)

Předloha:

J.R.R. Tolkien (kniha)

Morfydd Clark, Robert Aramayo, Ismael Cruz Cordova, Cynthia Addai-Robinson, Megan Richards, Maxim Baldry, Markella Kavenagh, Peter Mullan, Joseph Mawle (více)

Diskuze

Uživatel CALIBR smazal svůj příspěvek.

CALIBR

CALIBR (hodnocení, recenze)

KASUGI

:) Delikátní vyjádření ti nedá kredibilitu. Je prostý fakt, že to hovínko to prostě není.

Aselzesarp

Aselzesarp (hodnocení, recenze)

Čím dál častěji vidím nářky, jak to má přehnaně nízké hodnocení, protože rasismus... Ehm. Tohle se týká možná tak pár procent hodnotících. Důkazem budiž Rod draka, kde je "černo" často víc než tady, a poslední dva díly se blíží absolutnímu hodnocení. Proč? Protože je to na rozdíl od tohoto dobré řemeslo.

na příspěvěk reagoval CALIBR, CALIBR, CreepyJoe

ZaraCroft

ZaraCroft (hodnocení, recenze)

Ecthelion

Ne ne ne, tak to neřekla. Ona řekla, že zemřel, protože odešel do války, a potom ho už neviděla. Tudíž jeho smrt bude patrně jen její domněnka a Celeborn se objeví v nějaké jiné sérii.

na příspěvěk reagoval lpdp, Ecthelion

SoniCpp

no veď hovorím. 🙂

ja s ním ani nediskutujem, len ho posielam do prdele a on mi spamuje poštu a ešte aj sem furt kopíruje svoj denníček s jeho republikánskymi fantasmagóriami. strejcok :D

SoniCpp

SoniCpp (hodnocení, recenze)

CreepyJoe , dr.horrible

Hoši můžete tu oba napsat klidně 100 příspěvků a stejně toho 2. nepřesvědčíte, akorát budete nasraný. Běžte si to řešit někam jinam, nejlíp se na to vykašlete úplně.

na příspěvěk reagoval dr.horrible

CreepyJoe , CreepyJoe

nie, ja si to s tebou nerozeberiem. pretože si primitívny volič spd, tým pádom by to bolo pod moju úroveň a zbytočne by som tvoje paeudofašistické konšpiračné teórie legitimizoval. ako tu už bolo opakovane spomenuté, nikoho nezaujímaš. poplač si a bež si nájsť kamarátov, ty smutný klaun. 😅

na příspěvěk reagoval SoniCpp, CreepyJoe

Uživatel CreepyJoe smazal svůj příspěvek.

CreepyJoe (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Ty tvoje zbabělé výkřiky do tmy miluji, kdybys například používal mozek(což je od tebe naprosto něco nemožného) racionální uvažování, tak bys třeba zjistil co vše má vliv na cenutvorby u nemovitostí, schválně začni hádat, proč se rozčilují lidé, když někdo v jejich v chodě prodá svůj byt slušným romům, protože ha! hmm...? zkus to, přemýšlej :) Myslím si že takový Dacsus má mnohem vyšší inteligenci než ty, narozdíl od tebe je schopen racionální debaty a argumentace.

na příspěvěk reagoval dr.horrible

ceskolipak

ceskolipak (hodnocení, recenze)

Pan.Antonin

Že Galadriel přišla o Celeborna bylo zase rádoby vygradování děje.. .. jednak kdo to zná a nebo aspoň viděl Trilogii, ví jak to je... takže vsuvka k ničemu ... a to že tento elf vypadal v brnění jak škeble... no nevím. Nevyprskl jsem smíchy, ale bylo to vyloženě divné...  hlavně že zbroj numenorejců, je jak z bakelitu...

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ecthelion

Ecthelion (hodnocení, recenze)

liskam

Jenže ono i z té části, na kterou mají práva, bylo možno vytvořit skvělý seriál. PJ jenom z "části této části" dokázal vytvořit skvělou trilogii. A i přesto, že něco upravil, neztratilo to skutečný nádech toho světa. Tady to taky šlo, ale ten scénář, pojetí charakterů, vizáž postav, některé kostýmy apod. jsou tak špatné, že to prostě nejde vnímat jen pozitivně. Já se oprostit nedokážu, protože to je přece Středozem. Kdyby si vzali nějaké méně známé postavy a z nich vytvářeli příběh s tím, že ty hlavní postavy Středozemě by zůstaly netknuté a příběh by ovlivňovali z pozadí, tak jako třeba Galadriel v trilogii, mohl to být kvalitní seriál. Ale takováto odklonění, to prostě u fanoušků J.R.R.T. dopadne špatně, šanci to má pouze u těch, kteří Tolkiena neznají, ale i mnozí z nich remcají, že ten seriál je nudný a táhne se.

CreepyJoe

btw zo všetkých tých desiatok a desiatok trumpových rasistických afér mám úplne najradšej tú v poradí len druhú, keď zakázal svoje nehnuteľnosti prenajímať černochom, čo je mimochodom potvrdené aj súdne. 🤗

ale nechajme to tak, ty beztak len trolíš, tak sprostý nie je nikto. ale aspoň by si mi ale konečne mohol vysvetliť, čo je to “strejcok.”

na příspěvěk reagoval CreepyJoe, CreepyJoe, CreepyJoe

CreepyJoe

ne, to ty. preto ti to ani nevyvraciam. nikto pri zmysloch tomu beztak neverí a súhlasí s tebou akurát nácek dascus, čo tiež hovorí za svoje. plus mi chodí dosť správ, že ťa mám nechať tak, že s voličmi spd sa aj tak neni o čom baviť. 🤷🏼‍♀️

na příspěvěk reagoval Dacsus

CreepyJoe (hodnocení, recenze)

V 21. století natočit seriál, ve kterém se jeden z hlavních charakterů dožaduje genocidy jiné rasy....to chce mít žádné koule a v  hlavě slušně nasráno! https://youtu.be/34Try_VEI6E?t=412 (vracím se tak obratem opět ke kritice nacistky Galadriel)

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Pan.Antonin

Souhlasím, já jen píšu, že i přes to si to dokážu jakž takž užít a nějaké nesrovnalosti mě absolutně netrápí jelikož to beru jako fanfikci.

liskam

liskam (hodnocení, recenze)

Pan.Antonin

To máš pravdu, na druhou stranu koupili jen část Tolkienovy tvorby. To obrovské množství informací co je v Silmarillionu využívat nemohou. Takže nějaké to oproštění musí být. Já se o něj taky snažím. Proto jsem mnoho dílů hodnotil pozitivně. Ale poslední dva díly jsou mizerný i v rámci jejich výroby, scénáře atd. Vyloženě mě nervuje jak vždycky nějakou hlavní postavu "skorozabijou" jen aby se s ní mohli vytasit o pár dílů později. To je tak uboze předvídatelné že je mi z toho blivno.

na příspěvěk reagoval Ecthelion

29.11.2023

Seriálový Fallout má datum premiéry

Seriálový Fallout má datum premiéry

25.10.2023

Seriálová nabídka streamovací služby od Amazonu se brzy rozroste po Pánovi prstenů o další slavnou značku. Už příští duben totiž na Prime Video dorazí adaptace kultovní herní série Fallout od… (více)