Pán prstenů: Prsteny moci

• USA The Lord of the Rings: The Rings of Power
USA, (2022–2024), 18 h 2 min (Minutáž: 61–76 min)

Předloha:

J.R.R. Tolkien (kniha)

Morfydd Clark, Robert Aramayo, Ismael Cruz Cordova, Cynthia Addai-Robinson, Megan Richards, Maxim Baldry, Markella Kavenagh, Peter Mullan, Joseph Mawle (více)

Diskuze

Ratemus

Každý má právo si zvolit. .. ne? Heslo téhle doby... V tomto případě strany, proti tomu nic nemám. Pořád je to matka .. a její dítě. :)

Ratemus (hodnocení, recenze)

Hele lidi, já to ještě neviděl, ale vyskočilo na mě, že je tam prej ženská skretice s dítětem kteří odmítají bojovat a chtějí se někde usadit a žít.v klidu. Opravdu tam tohle je? Pokud ano, tak to je teda ultra debilita a scenáristé by měli vrátit tituly

na příspěvěk reagoval Kisseather, Kisseather

Kisseather

tak jasný, on teprve chce rozdat prsteny, Nazgylové vznikli později, každopádně ti Mohyloví duchové mě trochu zajímají jak vysvětlí, hlavně teda jejich původ

Curufin

Tak to jsi zamířil moc daleko... Adar tu má sice roli.

Ale o Nasgulech tu nepadlo ještě ani slovo... Teprve se řeší jestli dát ty prsteny lidem taky nebo ne? 8)

dragon94 , Curufin

Je to jednoduché, NeGandalf nemá pořádně co hrát, jelikož ve Druhém věku v těchto událostech prostě ještě není, místo aby se drželi více méně předlohy, tak tam přidávají zbytečnosti kterým věnují čas a ve výsledku je to celé prázdné....To je přesně ono, ještě nepředstavili Celeborna, který je dost důležitý, vlastně ani nevíme, zda vůbec existuje Celebrian a je někde v Lothlorienu. Do toho nám představili naprosto zbytečnou sestru Isildura místo Anáriona, který je také veledůležitý. NO a naúkor těch všech zbytečností se bude natahovat představení důležitých postav a jejich linek protože do toho budeme sledovat nově přidaného Bombadila, Mohylové duchy, nějakého Wizarda, NeGandalfa a Hobbity... aby více méně vystihli Druhý věk, musí prostě dodržet klíčové události at chtějí nebo ne, protože jinak to místo paskvilu bude arci paskvil....tady nepadla ani zmínka že by Numenor měl nějaké ty svá sídla ve Středozemi, Umbar a další, hádám že ted teprve začne rozdělování na Věrné a Královské...Já hádám, že serie skončí tak, že poslední dva tři díly bude válka o Eregion, kde zemře Celebrimbor, ale ne na kůlu, Eregion bude zničen ale přijde Numenor a zajme opět Saurona a to bude konec a další serie už snad bude konečně o Pádu Numenoru...nebo nevím co je cílem seriálu teda, kam chtějí dojít...Protože dle traileru Prsteny budou vyrobeny už zde....leda by ješt došlo na Nazguly...ale stejně, můj názor je, že Úlairi nebudou jen Numenorejci ale třeba zrovna ten novej wizard

na příspěvěk reagoval Curufin

Kisseather

Co se Adara týče, neumím si představit jak přežije pod Nazguly.  Za mne nové: Leda by z Adara udělali jednoho z Devíti což nejde.

Kisseather

Z galadriel udělali kravku zodpovědnou za Sauronův návrat ač si to nepřál. Isildura objeví živého ale budou muset přiznat že jeho bratr Anárion vyrůstal ve Středozemi - pouze dedukce pro zachránění seriálu ač je to v knihách jinak. Jsem zvědav jak bude vysvětleno že Celeborn žije i s jejich dcerou v Lothlorienu. Navíc nevěřím že bude Celebrimbor napíchnut na kůl podle rumunského Vlada.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Kisseather

Mno... Myslel jsem, že to v tomhle srovnání obstojí trošku víc. Rod Draka se taky moc nepovedl, ale musím říct, že start druhé série měl určitě lepší. Na druhou stranu věřím, že tady bude alespoň na co pěkného vizuálně koukat. Což se o druhé sérii Rodu draka říct rozhodně nedá.

Mimochodem s tím Gandalfem už to začíná být strašně natahovaný. Ale to bude tím, že vlastně zatím dostal jen pár scének.. Ale určitě bych si dovedl představit o dost větší tempo, případně mu tu cestu za holí něčím pořádným okořenit, protože zatím to je opravdu takový dějově mdlý.

na příspěvěk reagoval Kisseather, Ratemus

Kisseather

Zatím jsem neviděl, ale soudím že se tvůrci vyhýbají předloze jak mohou. O to více je bude na penězích po skončení páté série bolet jejich naivita. Můžeš mi bez spoilerů sdělit jak blízko jsem se strefil ve svých diskuzních komentářích? Dekuji za odpověd.

Kincl

Ale, jinak výbornej opening ne? 8)

Prostě v té podobě dlouho putoval ... Až našel první kořist.

Z našeho pohledu, se zhmotnil raz naraz scénu za scénou.

Ve skutečnosti to mohlo trvat měsíce či roky. Dobře snáma v traileru vyběhli. :))))

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

No za mě tady po 3. epizodách nic moc. Z trailerů jsem to čekal o dost lepší. Prakticky všechny příběhové linky zatím hrozně nudí. Krom nezajímavých dialogů a nezajímavého děje nám to kazí také to, že se všechno rozjíždí ještě pomaleji než v první sérii. Aktuálně tam po 3 epizodách není rozjetá ani jedna dějová linka. Což je vzhledem k více jak hodinové stopáži jednotlivých epizod fakt dost blbý. Dneska jsem vlastně viděl více jak 3 hodiny stopáže a mám pocit, že být tohle společenstvo prstenů tak jsme se dějově neposunuli ani za první hodinu filmu.

Curufin (hodnocení, recenze)

Jak sleduji diskusi, tak si počkám na celou druhou sérii. Psal jsem jinde že si rád počkám až se tvůrci vymáchají ve vlastní štávě pro větší potěšení všech fanoušků zralých Jacksona a literární Tolkienovy předlohy. A prosím, nesnáším slovíčkaření.

Kincl

Je to prequvel k prvnímu dílu první serie... Zlo přitahuje zlo jako temnota tmu. Konec spoileru ... A já se těšil že Halbranda sakra. :)Ten začátek je hodně dobrej ... Jako že hodně.

WE ARE VENOM! XD

Budeš hrát Saurona... super, ale má to háček... Vždycky to má nějaký háček. To snesu, povídej... No jak bych ti to řekl, určitě jsi slyšel o jistém Cessarovy? :))

Uživatel Kisseather smazal svůj příspěvek.

Kincl (hodnocení, recenze)

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER: Na začátku vypadá jako elf, chce udělat "převrat" ale zabijou ho a vratí se a jde směr do Mordoru ? Ale nakonec skončí ta té lodi a zachrání Galadriel? Ale tak Mordor vznikl až někdy v půlce první série ne pokud se dobře pamatuji?

na příspěvěk reagoval Kisseather, Kisseather

Galifry

Horší než ten novej Terminator to nebude... Přestal jsem se o to zajímat po dvou dílech.

Tak nic... Jdem se teda nechat nudit. 8)

SeTTi

je to příliš brzo, ted dávají odpady a malá hodnocení převážně ti nejvíc dotčení a ti kteří o svém hodnocení věděli dávno dopředu....

na příspěvěk reagoval Galifry

SeTTi

SeTTi (hodnocení, recenze)

Koukám, že podle hodnocení ani druhá série nebude tak úžasná jak nám média poslední dva týdny cpou. Na druhou stranu asi nebudou kecat, že oproti první řadě jde o výrazné zlepšení. Ono, když je laťka tak nízko, tak je snadné jí překonat.

Ian McKellen se chce vrátit do role Gandalfa

Ian McKellen se chce vrátit do role Gandalfa

04.09.2024

Po oznámení toho, že se skrze film opět vrátíme do Středozemě, se na internetu hojně spekulovalo o tom, jakou kapitolu Tolkienových dějin bude snímek adaptovat. Dnes už nemáme tak kusé informace, neb… (více)

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci