Harper (Zoey Deutch) a Charlie (Glen Powell) pracujú v rovnakej výškovej budove ako osobní asistenti. Okrem toho ich však spája aj niečo iné - obaja ich šéfovia sú nároční, náladoví a práca pre nich je úplným peklom. Kirsten (Lucy Liu) je editorka športového magazínu a Rick (Taye Diggs) pracuje vo finančníctve. Keď jeden večer pracujú Harper a Charlie dlho do noci, napadne ich dokonalá myšlienka: dať oboch šéfov dohromady aby trávili viac času spolu a oni ako asistenti mali menej práce. Podarí sa im zahrať sa na dohadzovačov? (Eawy)

Mimomisu

Prijemna romanticka oddychovka s fajn nametem, ktery stavi romcom klise trosku na hlavu. Skoda posledni tretiny, kde do tech klise zase snadno zapadne (i kdyz aspon trochu s pomrknutim), kdyz uz nic). Prijemne prekvapeni. Ty ctyri hvezdy jsou v ramci romantickych komedii, kde, stejne jako u jinych zanrovek (treba u hororu), mam tendenci trosku nadrzovat. ()

len.tilka

Vau. Musím přiznat, že už jsem dlouho nezažila (romantický) film, kde by všechno tak perfektně klapalo. Postavy, vztahy mezi nimi, dialogy, plynutí děje a vůbec námět sám o sobě. Zoey a Glen jsou dvojka, která možná od počátku nevypadá, že by mezi ní mohlo být něco víc, ale v průběhu děje to tak nějak samo nenápadně naběhne, že si toho člověk sotva všimne. Pokud chcete kvalitní romanťárnu, tohle je správná volba. Plus Lucy Liu?? ANO PROSÍM -- ()

Ant

Příjemná romcom s okouzlující dvojící, fungujícím humorem a milennial zápletkou. Recept jako dělaný pro mě. Škoda, že v poslední třetině jako by scénárista zapomněl na veškerou předchozí dynamiku. Konec byl totiž až příliš předvídavý a klišoidní. Nicméně se jedná o úspěch v Netflixovské stáji podprůměrných komedií. ()

VanTom

Karikaturně kodrcavý rozjezd (ponižující povinnosti přetěžovaných asistentů sebestředných primadon) mě dohnal k myšlenkám na vypnutí, závěrečné prozřívání, co se svým životem, zase již ztrácelo svou lehkost. Ovšem mezi tím měla tato oddychová romantická komedie šarmu a (chytrého i vulgárního) humoru na rozdávání, především zásluhou maximálně sympatické ústřední dvojice (snažící se dát dohromady své nesnesitelné šéfy kvůli troše volna). Spokojené 3 hvězdy, v rámci žánru i lepší. ()

Hollohlaway

Silný poctivý tři hvězdy. I když už tu všechno tohle bylo, v tomhle případě je to příjemně a neotřele podáno. Ústřední pár to táhne, ladí jim to a ač většinou chlapům v romantických komediích závidím nebo mě štvou, tady to bylo v pohodě. Zoey je rozkošná, a příjemná změna v třicítkách hrajících mlaďochy, protože jí je 24 a hraje dvacetiosmiletou, to mi přišlo humorný. Konec se trochu rozplizne, ale pořád je to milý nadprůměr. ()

• Zábery z baseballového zápasu Yankees vs. Red Sox sú zo skutočného duelu. Pre filmové spracovanie bol doplnený hlas hlásateľa. (megajalec)