Šestnáctiletá Eszter je jako mnoho jejích spolužaček zamilovaná do učitele angličtiny, který ale všechny zaskočí oznámením, že se stěhuje do Londýna. Tentýž den od něj ale Eszter dostane e-mail na rozloučenou a začne si s jeho autorem dopisovat. Postupně se mezi nimi rozvíjí on-line erotický vztah, který začne hraničit se zneužíváním. Maďarské drama o nejistém světě teenagerů a dospívání ve době, kdy je život on-line stejně důležitý jako ten off-line. (Febiofest)

Diskuze

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

som prekvapeny madarsky film velmy dobry tie sceny poprepajane sa mi velmy pacili reziser sa s tym pekne pohral

r3musko (hodnocení, recenze)

dogma97

tak ty si pekne mimo :) môj príspevok nebol o morálke. poukázal som na fakt, že na podobnú situáciu sa dá pozerať rozdielnou optikou. v oboch prípadoch ľudia uvidia dievčine prsia, takže výsledok je rovnaký nie? v druhom prípade ich dokonca bude niekoľkonásobne viac, ale tragédia to je len v prvom prípade.

dogma97

dogma97 (hodnocení, recenze)

r3musko

Takže z hlediska morálky by u tebe prošlo jen kázání v kostele? Místo kina objedná třídní besedu s farářem...

na příspěvěk reagoval r3musko

r3musko (hodnocení, recenze)

Morálne ponaučenie o obraze doby: ukázať prsia pred triedou v škole = katastrofa, ukázať prsia pred celým národom vo filme = OK.

na příspěvěk reagoval dogma97