Epizody(15)
-
Vystrely v noči (S02E01)
-
Krovavyj pereděl (S02E02)
-
Klad (S02E03)
-
Propavšaja krasavica (S02E04)
-
Revnosť (S02E05)
-
Inkassatory (S02E06)
-
Starosť (S02E07)
-
Lesopolosa (S02E08)
-
Cvety i braslety (S02E09)
-
Ljod i plameň (S02E10)
-
Poslednij zakaz (S02E11)
-
Tichaja zavoď (S02E12)
-
Zvonok (S02E13)
-
Dělo česti (S02E14)
-
Bitva za "Arsenal" (S02E15)
Hrají
Olesja Jerikova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Andrej Strugovec
Sovětský svaz
Andrej Arseňjev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Erik Kenija
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Alexandr Děmič
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Valerij Muzyka
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Olga Bogdanova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Ivan Jefremov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Alexandr Semjonov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Natalja Volkova
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Galina Močalova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Taťjana Polonskaja
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Alexandr Samson
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Paraškina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jurij Petrov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Galina Kuzněcova
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jurij Rešetnikov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Svetlana Vilgelm
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anton Černov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)