Inspektor Kuper - Inspektor Kuper 2 (2014) (série)
Hrají
Oleg Černov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Alexej Aptovcev
Sovětský svaz
Maxim Litovčenko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trestný prapor (2004) (seriál)
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Julija Molčanova
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Arťom Cukanov
Sovětský svaz
Igor Golovin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jekatěrina (2014) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Štukin
Sovětský svaz
Alexej Bajdakov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Kirill Frolov
Rusko
Nejlepší seriály:
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Kateřina Veliká (2019) (seriál)
Ljubov Makejeva
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Umanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Julija Levakova
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Taťjana Ivanova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Artur Mkrtčjan
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Marija Ščekaturova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Michail Kac
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Taťjana Zacharova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Michail Kasapov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Tutov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Marianna Lučinina
Nejlepší seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)