Rusko,
(2010–2013), 43 h 52 min
(Minutáž: 47 min)
Série(2) / Epizody(56)
-
Doznavatěl (2010) - 24 epizod
-
Doznavatěl 2 (2013) - 32 epizod
Hrají
Alexandr Petrov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Boris Batujev
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Pavel Gončarov
Východní Německo
Dmitrij Lebeděv
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Dostojevskij (2011) (seriál)
Vladislava Nazarova
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jurij Tarasov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kuchňa (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Arsenij Mycyk
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Fjodor Prožoga
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Oleg Almazov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Lobyncev
Nejlepší seriály:
Interny (2010) (seriál)
Alexandr Udalcov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Perovič
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Michail Solovjov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Klemantovič
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Alexej Vinnikov
Sovětský svaz
Vadim Jakovlev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Mardar
Nejlepší seriály:
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Marija Kapustinskaja
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jurij Sazonov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)