Narkotrafik
Scénář:
Natalja IvanovaKamera:
Vjačeslav ŤurinHrají
Roman Gribkov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anastasija Zadorožnaja
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Matrjoški (2005) (seriál)
Denis Siňavskij
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Tara Amirchanova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Konstantin Vorobjov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Admiral (2009) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Sergej Barkovskij
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kuchňa (2012) (seriál)
Dostojevskij (2011) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ivan Martynov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Orlovskij
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Oleg Almazov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Era Ziganšina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Roman Agejev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Sparta (2016) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Julija Safonova
Sovětský svaz
Stanislav Pavlov
Nejlepší seriály:
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Alexandr Alexejev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Irina Osnovina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Alexandr Petrov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Georgij Marišin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Stanislav Oskolkov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Mata Hari (2016) (seriál)
Alexej Kašnikov
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Jesenin (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Alexandr Sajutalin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)