Epizody(160)
-
Bouřlivé setkání (E01)
-
Divoký tymián (E02)
-
Kolotoč života (E03)
-
Milostná rošáda (E04)
-
Konec jednoho léta (E05)
-
Léto u moře (E06)
-
Spící tygr (E07)
-
Mraky na obzoru (E08)
-
Jarní vánice (E09)
-
Hra světel (E10)
-
Září (E11)
-
Dům na pobřeží (E13)
-
Zvláštní láska (E14)
-
Vítr naděje (E15)
-
Zbloudilá srdce (E16)
-
Hodina rozhodnutí (E17)
-
Druhá šance (E18)
-
Dvě sestry (E19)
-
Cena lásky (E20)
-
Návrat domů (E21)
-
Návrat do ráje (E23)
-
Trny v údolí květin (E24)
-
Hudba v srdcích (E25)
-
Kouzlo lásky (E26)
-
Růže v bouři (E27)
-
Nancherrow (E28)
-
Útesy lásky (E30)
-
Rackové ve větru (E31)
-
Květ života (E32)
-
Dlouhá cesta ke štěstí (E33)
Hrají
Annie Leatherby
Nejlepší seriály:
Wycliffe (1994) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Daniel Fünffrock
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Policie Hamburk (2007) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Medicopter 117 (1998) (seriál)
Hubertus Grimm
Tanzanie
Nejlepší seriály:
Dámský gambit (2020) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Poslední polda (2010) (seriál)
Inka Victoria Groetschel
Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Iris Junik
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Fiona Coors
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Donna Leonová (2000) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Maria Furtwängler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Anja Kling
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Chobotnice (1984) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál) - herec, a.z.
Ann-Kathrin Kramer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dvě strany propasti (2023) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Valerie Niehaus
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Bez hranic (2013) (seriál)
Rita Russek
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Nina Bagusat
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Ursula Karven
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Anja Schüte
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Gerit Kling
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Doris Schretzmayer
Rakousko
Nejlepší seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Marion Mitterhammer
Rakousko
Nejlepší seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Tanja Wedhorn
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Die Eifelpraxis (2016) (seriál)
Floriane Daniel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Jenny Jürgens
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Mallorca (1999) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)