Epizody(160)
-
Bouřlivé setkání (E01)
-
Divoký tymián (E02)
-
Kolotoč života (E03)
-
Milostná rošáda (E04)
-
Konec jednoho léta (E05)
-
Léto u moře (E06)
-
Spící tygr (E07)
-
Mraky na obzoru (E08)
-
Jarní vánice (E09)
-
Hra světel (E10)
-
Září (E11)
-
Dům na pobřeží (E13)
-
Zvláštní láska (E14)
-
Vítr naděje (E15)
-
Zbloudilá srdce (E16)
-
Hodina rozhodnutí (E17)
-
Druhá šance (E18)
-
Dvě sestry (E19)
-
Cena lásky (E20)
-
Návrat domů (E21)
-
Návrat do ráje (E23)
-
Trny v údolí květin (E24)
-
Hudba v srdcích (E25)
-
Kouzlo lásky (E26)
-
Růže v bouři (E27)
-
Nancherrow (E28)
-
Útesy lásky (E30)
-
Rackové ve větru (E31)
-
Květ života (E32)
-
Dlouhá cesta ke štěstí (E33)
Hrají
Anna Julia Antonucci
Portugalsko
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Caroline Maria Frier
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Nora Jokhosha
Nejlepší seriály:
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Tim Barker
Velká Británie
Nejlepší seriály:
The Storyteller (1987) (seriál)
Všechny velké a malé bytosti (1978) (seriál)
Jeeves and Wooster (1990) (seriál)
Sebastian Baur
Itálie
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Stefan Zimmermann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Wolfram Teufel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Fabrika na oficíry (1989) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Michaela Saba
Etiopie
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Isabella Krieger
Německo
Nejlepší seriály:
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Jakob Philipp Graf
Nejlepší seriály:
Bella Germania (2019) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Christoph Lindert
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Julia Grimpe
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Konstantin Königsbauer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Hájovna Falkenau (1989) (seriál)
Horst A. Reichel
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Chaim Alexander
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Stefanie (1995) (seriál)
Philipp Hoffmann
Nejlepší seriály:
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Hájovna Falkenau (1989) (seriál)
Julia Burger
Nejlepší seriály:
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Hájovna Falkenau (1989) (seriál)
Jutta Kästel
Nejlepší seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Starej (1977) (seriál)
Julia Eggert
Nejlepší seriály:
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Margit Wolf
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)