Epizody(160)
-
Bouřlivé setkání (E01)
-
Divoký tymián (E02)
-
Kolotoč života (E03)
-
Milostná rošáda (E04)
-
Konec jednoho léta (E05)
-
Léto u moře (E06)
-
Spící tygr (E07)
-
Mraky na obzoru (E08)
-
Jarní vánice (E09)
-
Hra světel (E10)
-
Září (E11)
-
Dům na pobřeží (E13)
-
Zvláštní láska (E14)
-
Vítr naděje (E15)
-
Zbloudilá srdce (E16)
-
Hodina rozhodnutí (E17)
-
Druhá šance (E18)
-
Dvě sestry (E19)
-
Cena lásky (E20)
-
Návrat domů (E21)
-
Návrat do ráje (E23)
-
Trny v údolí květin (E24)
-
Hudba v srdcích (E25)
-
Kouzlo lásky (E26)
-
Růže v bouři (E27)
-
Nancherrow (E28)
-
Útesy lásky (E30)
-
Rackové ve větru (E31)
-
Květ života (E32)
-
Dlouhá cesta ke štěstí (E33)
Hrají
Ralf Lindermann
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Diego Wallraff
Kolumbie
Manou Lubowski
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tao Tao (1983) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Andreas Brucker
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Martin Gruber
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Johannes Brandrup
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Max Gertsch
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Hartmut Becker
Německá říše
Nejlepší seriály:
Der Glücksritter (1984) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Clelia Sarto
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Maxton Hall: Svět mezi námi (2024) (seriál) - herec, a.z.
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Heide Keller
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Rolf Hoppe
Německá říše
Nejlepší seriály:
Chobotnice (1984) (seriál)
Neviditelné hledí (1973) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Rolf Becker
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Ruth-Maria Kubitschek
Československo
Nejlepší seriály:
Lidé z Mogadoru (1972) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Timothy Peach
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Loni von Friedl
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
Stefan Gubser
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Ohnivá poušť (1997) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Nick Wilder
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Komando (1997) (seriál)
Thornberryovi na cestách (1998) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Markus Böker
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Kerstin Gähte
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Alexandra Helmig
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)