Epizody(160)
-
Bouřlivé setkání (E01)
-
Divoký tymián (E02)
-
Kolotoč života (E03)
-
Milostná rošáda (E04)
-
Konec jednoho léta (E05)
-
Léto u moře (E06)
-
Spící tygr (E07)
-
Mraky na obzoru (E08)
-
Jarní vánice (E09)
-
Hra světel (E10)
-
Září (E11)
-
Dům na pobřeží (E13)
-
Zvláštní láska (E14)
-
Vítr naděje (E15)
-
Zbloudilá srdce (E16)
-
Hodina rozhodnutí (E17)
-
Druhá šance (E18)
-
Dvě sestry (E19)
-
Cena lásky (E20)
-
Návrat domů (E21)
-
Návrat do ráje (E23)
-
Trny v údolí květin (E24)
-
Hudba v srdcích (E25)
-
Kouzlo lásky (E26)
-
Růže v bouři (E27)
-
Nancherrow (E28)
-
Útesy lásky (E30)
-
Rackové ve větru (E31)
-
Květ života (E32)
-
Dlouhá cesta ke štěstí (E33)
Hrají
Frank Behnke
Japonsko
Nejlepší seriály:
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Místo činu (1970) (seriál)
Chrissy Schulz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Robert Ashby
Nejlepší seriály:
Domek z karet (1990) (seriál)
Doctor Who (1963) (seriál)
Profesionálové (1977) (seriál)
Nadia Hilker
Nejlepší seriály:
Živí mrtví (2010) (seriál)
Prvních 100 (2014) (seriál)
The Twilight Zone (2019) (seriál)
Jay Benedict
USA
Nejlepší seriály:
Jonathan Creek (1997) (seriál)
London Spy (2015) (seriál)
Lilyhammer (2012) (seriál)
Matt Barber
Nejlepší seriály:
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Ty Glaser
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Ajťáci (2006) (seriál)
Hotel Babylon (2006) (seriál)
Moje rodina (2000) (seriál)
Mal Whyte
Nejlepší seriály:
Father Ted (1995) (seriál)
Borgiové (2011) (seriál)
Inspektor George Gently (2007) (seriál)
Stephanie Japp
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Donagh Deeney
Nejlepší seriály:
Hra o trůny (2011) (seriál)
Quirke (2014) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Mark Kempner
Velká Británie
Phyllida Law
Velká Británie
Nejlepší seriály:
The Barchester Chronicles (1982) (seriál)
Hercule Poirot (1989) (seriál)
Dokud se nesejdeme (1989) (seriál)
John Standing
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Hra o trůny (2011) (seriál)
Koruna (2016) (seriál)
Patrick Melrose (2018) (seriál)
Celia Muir
Nejlepší seriály:
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Sophie von Kessel
Mexiko
Nejlepší seriály:
Camino de Santiago (1999) (seriál)
Frank Riva (2003) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Stephanie Bothor
Západní Německo
Nejlepší seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Kerstin Draeger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Conni (2011) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Klaus Götte
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Wolfram A. Guenther
Německá říše
Nejlepší seriály:
Agathe (2005) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Julien Ball
Velká Británie
Nejlepší seriály:
My Mad Fat Diary (2013) (seriál)
Moje rodina (2000) (seriál)
Vojandy (2009) (seriál)