Režie:
Anthony MannScénář:
Borden ChaseKamera:
William H. DanielsHrají:
James Stewart, Ruth Roman, Corinne Calvet, Walter Brennan, John McIntire, Jay C. Flippen, Harry Morgan, Steve Brodie, Connie Gilchrist, Chubby Johnson (více)Obsahy(1)
V tomto příběhu zasazeném do doby zlaté horečky v oblasti Yukonu, chtějí dva dobrodruzi, James Stewart a Walter Brennan, přijít rychle k penězům, a tak prodají stádo dobytka za výhodnou cenu. Brzy se ale dostanou do konfliktu s místním samozvaným soudcem, Johnem McIntirem, a jeho partou nohsledů. Brennanova vražda donutí Stewarta ukončit vlnu nekontrolovatelného bezpráví v dramatickém souboji pistolí. (oficiální text distributora)
(více)Hrají
James Stewart
USA
Nejlepší filmy:
Život je krásný (1946)
Okno do dvora (1954)
Obchod za rohem (1940)
Ruth Roman
USA
Nejlepší filmy:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Bratři Sackettové (1979) (TV film)
Corinne Calvet
Francie
Nejlepší filmy:
Hemingway's Adventures of a Young Man (1962)
Vzdálená země (1954)
Rope of Sand (1949)
Walter Brennan
USA
Nejlepší filmy:
The Adventures of Tom Sawyer (1938)
Byl jsem lynčován (1936)
Život v tanci (1939)
John McIntire
USA
Nejlepší filmy:
Psycho (1960)
Westward the Women (1951)
Winchester '73 (1950)
Jay C. Flippen
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Zabíjení (1956)
The People Against O'Hara (1951)
Harry Morgan
USA
Nejlepší filmy:
Kdo seje vítr (1960)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Příběh Glenna Millera (1954)
Steve Brodie
USA
Nejlepší filmy:
Zvedejte kotvy (1945)
Winchester '73 (1950)
How the West Was Won (1976) (seriál)
Connie Gilchrist
USA
Nejlepší filmy:
The Thin Man Goes Home (1945)
Little Women (1949)
Násilný čin (1948)
Chubby Johnson
USA
Nejlepší filmy:
Westward the Women (1951)
Podporujte svého šerifa! (1968)
V pravé poledne (1952)
Royal Dano
USA
Nejlepší filmy:
Správná posádka (1983)
Bílá velryba (1956)
How the West Was Won (1976) (seriál)
Jack Elam
USA
Nejlepší filmy:
Tenkrát na Západě (1968)
Bratři Sackettové (1979) (TV film)
Pat Garrett a Billy Kid (1973)
Kathleen Freeman
USA
Nejlepší filmy:
Podraz (1973)
Shrek (2001)
Zpívání v dešti (1952)
Damian O'Flynn
USA
Nejlepší filmy:
Příběh Glenna Millera (1954)
Daddy Long Legs (1955)
Lineup (1958)
Robert J. Wilke
USA
Nejlepší filmy:
Sedm statečných (1960)
Spartakus (1960)
San Francisco (1936)
Eddy Waller
USA
Nejlepší filmy:
Žena na útěku (1950)
Hrozny hněvu (1940)
Tekuté zlato (1940)
John Doucette
USA
Nejlepší filmy:
Cizinci ve vlaku (1951)
Kleopatra (1963)
Julius Caesar (1953)
Chuck Roberson
USA
Nejlepší filmy:
Velká země (1958)
El Dorado (1966)
Spartakus (1960)
Paul Bryar
USA
Nejlepší filmy:
Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)
Bouřlivá dvacátá léta (1939)
Závrať (1958)
Dale Van Sickel
USA
Nejlepší filmy:
Na sever Severozápadní linkou (1959)
Jih proti Severu (1939)
Úžasná událost (1936)