Volf Messing - první sovětský senzibil

• Rusko Вольф Мессинг. Первый советский экстрасенс
všechny plakáty

Jeho neuvěřitelné schopnosti obdivoval Sigmund Freud i Albert Einstein. Hitler vypsal na jeho hlavu odměnu. Nakonec se dal do služeb Stalina a KGB. Wolf Messing byl nejznámější okultista novodobých dějin. Narodil se 10. srpna 1899 nedaleko Varšavy v židovské rodině. Po vpádu Německa do Polska pro něj v zemi nebylo bezpečno, a když si dovolil předpovědět krutou porážku fašistů, konečnou kapitulaci a smrt Hitlera, musel utéct do Ruska. Jak využíval své nadpřirozené schopnosti poté, co se stal členem sovětské tajné služby? Jaké byly jeho skutečné záměry? A proč se lidé dodnes obávají o něm mluvit? Sledujte tento dokument. (WAR TV)

pursulus

Človíček i génius Messing.¬         Viděl jsem na i-stránce služby YouTube 'Hitlerův osobní nepřítel: Wolf Messing' (původní dokument v českém překladu). Obsahem dokumentu je řada osobních svědectví, množství dobových fotografií a dokonce i jeden filmový záběr na Messinga, prý jediný, co se dochoval.¬                 Dokument zajímavý pro zájemce o jasnovidectví, parapsychologii atp. Nezapomeňte býti skeptičtí a vůči různým "zaručeným" svědectvím si uchovejte odstup; ne vše, co v dokumentu uslyšíte, se skutečně stalo tak, jak se to traduje. ()