Epizody(10)
-
Jaroslav Foglar (S02E01)
-
Toyen (S02E02)
-
Josef Lada (S02E03)
-
Bohuslav Martinů (S02E04)
-
Nataša Gollová (S02E05)
-
Alberto Vojtěch Frič (S02E06)
-
Eliška Junková (S02E07)
-
Jan Janský (S02E08)
-
Božena Laglerová (S02E09)
-
Tomáš Baťa (S02E10)
Obsahy(1)
V pokračování populárního seriálu nazvaném Skautská pošta – jak to bylo dál se děti opět setkají se sourozenci Bárou a Tomášem a jejich bájivým pradědečkem, kterého ztvárnil Pavel Zedníček. Ten tentokrát dětem vypráví o svých setkáních se známými osobnostmi první republiky. Jeho fantazie se zhmotňují a děti tak na vlastní kůži zažívají dobrodružství s Jaroslavem Foglarem, Tomášem Baťou, Eliškou Junkovou, Natašou Gollovou a dalšími. Pradědečkovy příhody občas usměrňuje laskavá a lehce potrhlá prababička v podání Nadi Konvalinkové. (Česká televize)
(více)Hrají
Pavel Zedníček
Československo
Nejlepší seriály:
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Příběhy včelích medvídků (1984) (seriál)
Naďa Konvalinková
Československo
Nejlepší seriály:
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)
Matěj Havelka
Česko
Nejlepší seriály:
Ochránce (2021) (seriál)
#martyisdead (2019) (seriál)
Agent v kapse (2017) (seriál)
Natálie Němcová
Nejlepší seriály:
Skautská pošta 1918 (2018) (seriál)
Ondřej Havel
Česko
Nejlepší seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)
Skautská pošta 1918 (2018) (seriál)
Tereza Dočkalová
Československo
Nejlepší seriály:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)
Oktopus (2023) (seriál)
Skautská pošta 1918 (2018) (seriál)
Marek Daniel
Československo
Nejlepší seriály:
Kancelář Blaník (2014) (seriál)
Večery Analogonu (2002) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Pavel Neškudla
Československo
Nejlepší seriály:
Život je hra (2018) (seriál)
Skautská pošta 1918 (2018) (seriál)
Zločiny Velké Prahy (2021) (seriál)
Eva Podzimková
Československo
Nejlepší seriály:
Sedm schodů k moci (2023) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Kosmo (2016) (seriál)
Tomáš Měcháček
Československo
Nejlepší seriály:
Lajna (2017) (seriál)
Svět pod hlavou (2017) (seriál)
Sedm schodů k moci (2023) (seriál)
Martin Pechlát
Československo
Nejlepší seriály:
Okresní přebor (2010) (seriál)
Bez vědomí (2019) (seriál)
Rédl (2018) (seriál)
Tereza Marečková
Česko
Nejlepší seriály:
Marie Terezie (2017) (seriál)
Božena (2021) (seriál)
Skautská pošta 1918 (2018) (seriál)
Sandra Pogodová
Československo
Nejlepší seriály:
Černí andělé (2001) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Skautská pošta 1918 (2018) (seriál)
Jiří Vyorálek
Československo
Marie Čermínová (a.z.)
Rakousko-Uhersko
Nejlepší seriály:
Hvězdičky (2018) (seriál) - a.z.
Skautská pošta 1918 (2018) (seriál) - a.z.
Jindřich Štyrský (a.z.)
Rakousko-Uhersko
Nejlepší seriály:
Hvězdičky (2018) (seriál) - a.z.
Skautská pošta 1918 (2018) (seriál) - a.z.
Jindřich Heisler (a.z.)
Rakousko-Uhersko
Nejlepší seriály:
Hvězdičky (2018) (seriál) - a.z.
Skautská pošta 1918 (2018) (seriál) - a.z.