Režie:
Andreas ProchaskaKamera:
David LutherHudba:
Matthias WeberHrají:
Pit Bukowski, Julius Feldmeier, Joachim Foerster, Leonard Kunz, Ben Münchow, Leonard Scheicher, Lizzy Caplan, Iva Šindelková, Tom Wlaschiha, Nora Schulte (více)VOD (1)
Epizody(8)
-
Neue Wege (S01E01)
-
Geheime Missionen (S01E02)
-
Verluste (S01E03)
-
Zweifel (S01E04)
-
Loyalität (S01E05)
-
Gegen die Zeit (S01E06)
-
Verdammt (S01E07)
-
Abrechnung (S01E08)
Hrají
Pit Bukowski
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Julius Feldmeier
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Bauhaus – Nová doba (2019) (seriál)
Kleo (2022) (seriál)
Joachim Foerster
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Konstelace (2024) (seriál)
Leonard Kunz
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Ben Münchow
Německo
Nejlepší seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Leonard Scheicher
Německo
Nejlepší seriály:
Kód za miliardu dolarů (2021) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lizzy Caplan
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Machři a šprti (1999) (seriál)
Mystérium sexu (2013) (seriál)
Iva Šindelková
Československo
Tom Wlaschiha
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Hra o trůny (2011) (seriál)
Stranger Things (2016) (seriál)
Hercule Poirot (1989) (seriál)
Nora Schulte
Nejlepší seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Philip Birnstiel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Rick Okon
Východní Německo
Nejlepší seriály:
X-company (2015) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Vicky Krieps
Lucembursko
Nejlepší seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Thierry Frémont
Francie
Nejlepší seriály:
Dreyfusova aféra (1994) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Maigret (1991) (seriál)
August Wittgenstein
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Franz Dinda
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Stefan Konarske
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Pasáci (2023) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Résistance (2014) (seriál)
Rainer Bock
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Robert Stadlober
Rakousko
Nejlepší seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Kafka (2024) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Lenka Regulyová
Nejlepší seriály:
Smysl pro tumor (2024) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Nebe s.r.o. (2019) (seriál)