Reklama

Reklama

Špinavej John

(seriál)
  • USA Dirty John
Trailer
USA, (2018–2020), 11 h 49 min (Minutáž: 41–51 min)

Hrají:

Eric Bana, Connie Britton, Julia Garner, Juno Temple, Jake Abel, Olivia Grace Applegate, Joelle Carter, Camille Chen, Brent Anderson, Sarah Pribis (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(16)

Obsahy(1)

Když se láska změní v cosi zvráceného a důvěra se zneužívá k manipulaci, stát se může cokoli – třeba i vražda. Kriminální seriál podle skutečnosti. (Netflix)

Videa (2)

Trailer

Recenze (15)

Heyyy 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Seriál dobrý, ale nemůžu se nevyjádřit k 3 hlavním herečkám. Kde vyhrabaly tak nesympatický a vlastně i nehezký holky, jako byly Debry dcery, to aby jeden pohledal. A ta Debra sice nesympatická ani nehezká není, ale její herecký projev se mi vůbec nelíbil a to říkám jako naprostý laik. Když se prvních 6 dílů tvářila jen zamyšleně (případně se lehce usmívala), kývala hlavou a říkala za velmi častého pomrkávání "Ah... OK", myslela jsem tak nějak, že to patří k tý její naivitě. Ale když neprojevila téměř žádné emoce ani v posledních 2 dílech, kde šlo vážně do tuhého, tak to jsem tedy nepobrala :D Jinak dějově fajné. ()

Vxxx 

všechny recenze uživatele

Celkově to nebyla vůbec špatná minisérie. Herecké obsazení, tedy až na Banu, bylo příšerné. Na ty holky jsem si musela dlouho zvykat a na tu hlavní herečku jsem si nezvykla vůbec. Celkově ta postava byla hrozně nesympatická a celý ten "mouchy snězte si mě" projev mi hrozně vadil. Ale jinak opravdu super. A hlavně úplně super konec, takže za mě palec nahoru. 4* ()

Reklama

Michelle75 

všechny recenze uživatele

Na motivy skutečných příběhů a hlavně skvěle zahrané, v první serii se vyřádil Eric Bana, a docela šel z něho strach. Beru ho pořád jako toho správňáka Hektóra z Tróje a on se pěkně vybarvil, ve druhé hraje moc hezky Amanda Peet, Christian SLater je slabší a zřejmě to přehnal z botoxem, protože vypadá příšerně. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

povedená série,která sází na plíživé napětí a postupné dávkování informací.Obsazení mi nijak nevadilo.Julia Garner a Juno Temple jsou jako nesympatické (a celkem rozmazlené) dcerušky fajn,Connie Britton se sice může zdát jako castingový přešlap,ale kdo viděl fotky reálné Debry,musí uznat,že je jí poměrně blízko.To,že je její postava také nevyvolává moc sympatií - i když by ji měl divák litovat - je také dáno tím,že se seriál snaží poměrně věrně držet reálu.Kapitolou sama pro sebe je pak Eric Bana,který si svého extrémní slizáka viditelně užil a zařadil se mezi herce - sympaťáky,kteří s přehledem zvládnou i záporné role a jsou v nich možná ještě lepší než ve svých romantických pózách...70% ()

dzzarka 

všechny recenze uživatele

Pořád si říkám, že právo a zákony v USA jsou trochu schizofrenie a tady se mi to potvrdilo. Seriál jsem dala snad na jeden zátah a od půlky jsem koukala s otevřenou pusou....jako WTF....Eric Bana toho trochu psychicky nestabilního pana zahrál na 100% že začátku mi nesedla paní psychopatova, ale nakonec jsem jí to i věřila... Jako neměla jsem velká očekávání, ale líbilo se mi to a určitě tenhle seriál nezapadne, abych po čase musela přemýšlet o čem to vlastně bylo.... ()

Galerie (67)

Reklama

Reklama