Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

• USA Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (více)

Po rozchodu s Jokerem se Harley Quinn (Margot Robbie) spojí s dalšími superhrdinkami, aby společně zachránily malou dívku z rukou obávaného narcistického padoucha jménem Black Mask (Ewan McGregor). Správná psychoušská jízda může začít! (Vertical Entertainment)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Hm zajímavé, když tady zdejší experti, znalci a odborníci na komiksové filmy a komiksy, nadávají na tenhle film a na komiksy s Harley, tak je to všechno v pořádku, ale když já napíšu, že komiksové filmy, potažmo komiksy sou špatné, tak sem debil. Já.....nějak tomu nerozumím.

buliban

Asi jo hele... Mám doma 13 letou dceru a je to úplně stejný, myslíš si že je nejlepší, největší frajerka, všichni okolo dementi co nerozumí ničemu a všechno je problém... Takže bych řekl že názory jsou přímo úměrné věku, všichni jsme byli takoví... Jsem myslel že se normálně bavíme, doporučím mangu, když se bavíme o anime a manze a najednou se vnucuju... No nás al jsem se, je to frajer prostě

CvokCZ

Mimochodem ten Beach u nás snad vychází po dvou knihách... Ty jen tak mezi námi i čteš mangy nebo jen koukáš na anime? Zaujalo mě toto vydání https://www.bookdepository.com/search?searchTerm=berserk%20deluxe&search=Find+book jee to ale dráhy jak svině, sice velký formát souborne po třech dílech a v pevné kožené vazbě, ale těch dílů je 40 a pořád to není ukončené a už teď to vychází na 14 těchto drahých knih... Ale viděl jsem to na vlastní oči a je to fakt krása...

na příspěvěk reagoval CvokCZ

CarnTheNunya

Promiň, nechci se hádat s puberťákem. Nečetl jsem to a nebudu to číst, zbytečně ses vypisoval, až se vrátíš z diskotéky, dej vědět

Ratemus

Na drsňáka si tu spíš hraješ teď ty. Já s tebou žádný problém nemám, tak se hoď do pohody, dospěláku. Já jsem ti prostě napsal, že jsem od tebe žádné doporučení nechtěl. To že jsme na diskuzi neznamená, že si musím nutně vyslechnout tvá doporučení a už vůbec to neznamená, že o ně stojím. Tahle tvoje odpověď byla silně infantilní, jen tak pro informaci a už vůbec mi neublížila, spíš mě rozesmála. No jo, ale hádám, že tady to bude pořád stejný, takže já jdu zas uklidit do uživatelských diskuzí.

CarnTheNunya

Hmmmm, nechci se hádat protože vím jak se umíš roztomile rozvasnit ale víš že jsi na diskuzi, víš to že? Lidi diskutují, bavíme se o manze a já jen řekl pár věcí co by se ti mohly líbit. Ale chápu, jsi drsnej, hlavně na netu jako 90% tvých vrstevníků ve tvé věkové kategorii. Takže ok, mej se

CarnTheNunya

Hele já zkusil snad všechny mangy co vydala crew, chytl mě jen Death note a Země Nezeme z těch sérií. Ještě trochu Alita ale jinak vše dalšího jsem vzdal. Letos konečně začnou v, dávat Akiru tak uvidím jak mě to chytne, zkusím i toho Berserkera podruhé a třeba, ale už jen fakt že to 40 dílů a je to nedokončené mě odrazuje, určitě doporučuji Green blood, to je skvělé a jinak tam nic není zajímavého z té mangy.. Snad v, dají dalšího Tezuku, Dopisy pro Hitlera byly skvělé, to ti doporučuji

CvokCZ

Jo asi se to očekává protozr to tak asi má být, proto to není nic pro mě.. Radši cokoliv od Tezuky

CvokCZ

No jo, zrovna Princeznu Mononoke a Můj soused Totoro mám stažené s českým dabingem (Cestu do fantazie už mám naštěstí s titulkama). Hele, já bych chtěl hlavně ty, které mne chytnou a nepustí a zároveň ty, které rozjede PC s procesorem Intel Core 2 Duo.

na příspěvěk reagoval Ratemus, CvokCZ

CarnTheNunya

Řekl bych, že jsou mnohem horší a stýská se mi po dobách, kdy jsme byly rádi i za Fox a Animemax, kde anime bylo se strašným českým dabingem ale abych nám nekřivdil, řekl bych, že jsme se nikdy nehádali až tak do krve :D A Princeznu Monanoke na Čt1 si nikdo nenechal ujít :)

Záleží, jaký JRPG by jsi chtěl, jestli jenom novější kousky nebo nemáš problém i s nějakými retro.

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

No já už se vo tomhle dohadovat nebudu, jen jsem tu zbytečně spustil další nekonečnou hádku.

CvokCZ

No já právě anime taky hodně sleduju, ale v komunitě samotné už moc ne, ale stejně si myslím, že jak u fanoušků amerického komiksu, tak i fandů anime je to docela stejné, co se týče dohadování se nad tím, kdo je nejlepší postava. K JRPG se chci někdy dostat, máš nějaký typ na nějaké dobré, vhodné pro začátečníky?

na příspěvěk reagoval CvokCZ

Ratemus

Naruto, Bleach, One Piece a Dragon Ball atd.. tam se ta přestřelenost prostě očekává, to fanoušci přesně chtějí, chtějí větší a epičtější souboje, chtějí vidět moře ze sirupu a jiný šílenost. Je to prostě dost specifický ne žánr ale snad i podžánr. Tohle zrovna není něco, co by se mohlo srovnávat s superhero žánrem. Tam prostě leč autor tvrdí že nějaká pravidla jsou, tak jsou jen naoko.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus, Darren98

Ratemus

Možná moje reakce byla trochu přehnaná, to uznávám, ale Parazita jsem zmínil právě kvůli tomu, že jsi napsal, že ti kvůli silné a bizarní akci přijde většina anime pro děti. Navíc i to, co je shounen, nemusí být pro děti, třeba takový Útok Titánů, jehož anime adaptace je eRková a to samé i s Fullmetal Alchemist, jehož novější anime verze s podtitulem Bratrství je taky eRková.  A co se týče tvojí reakce, tak já jsem si tady pouze dělal srandu, to, že jsou komiksové filmy na hovno jsem nemyslel vážně.

CarnTheNunya

V manga a anime komunitě se dost pohybuji, celkově mám Jap kulturu hodně rád a JRPG žánr je snad můj nejhranější a věř mi, že to se spíš dohodnou Marvel a DC fanoušci na tom, kdo je nejlepší superhrdina,  než fanoušci mangy a anime na tom, co je best, i samotný žebříčky budou dost odlišný. :D

CvokCZ (hodnocení, recenze)

Superhero anime, pokud nebudu brát OPM, tak osobně nejlepší mi přijde Tiger and Bunny, který se na celý tenhle žánr podíval dost zajímavým způsobem :D

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

"Manga a ani snesou vše a to dokonce i tu nejsilnější a nejbizarnejsi akci. Proto mi většina anime a shounen přijde prostě pro děti..."

Tohle jsi napsal, je to tu černé na bílém.

CarnTheNunya

No původní myšlenka je taková že mi přijdou anime superhero mnohem infantilnejsi než ti západní mainstream s DC a marvel v čele

CvokCZ (hodnocení, recenze)

Mangu a anime bych sem asi moc netahal, tam se názory na to co je a není dobré naprosto diametrálně liší osoby od osoby víc než u kdečeho. :D

Ratemus

Však já jsem ten text pochopil, spíš ty asi moc nechápeš psaný text. to že napíšu slovní spojení "Tak shounen věci" neznamená, že jsem nepochopil, že se ti nelíbí jen shounen manga. Já to právě pochopil. A však já nepíšu, že když je něco drsné, tak je to dobré, to sis asi vycucal z prstu nebo nevím odkud. Třeba takový Deadman Wonderland jsem dropnul po prvních čtyřech epizodách, protože mi hlavní protagonista moc nesedl. Co se týče třeba takové Vinland Sagy, tak anime jsem dropnul po prvních čtyřech epizodách, protože mne moc nenadchla, ale někdy jí dám druhou šanci.

CarnTheNunya

Problémy s chápáním psaného textu? Psal jsem anime a manga snesou šílenou a bizarní akci a proto mi shounen přijde pro děti... A jestli tím parasite myslíš toto https://images.app.goo.gl/JdKiWEcHe8LFz3hp6 tak je to spíš taková fajn blbinka ale nic svetoborneho. Ono že je něco drsné a nechutné neznamená že je to dobré, mnohem více mě baví věci od Junjiho Ita. Ale pokud bych měl mluvit o pořádně zajímavé manze tak rozhodně Brides story, to your eternity, planetes, blame!, vinland Saga, věci od Urasawy jako pluto, monster, 20 Century Boys... Z těch jako že super duper legend jako FMA, Berserk, Beach, OPM, my Hero academy... To vše mi přijde úplně směšné... Snad jsem nepoužil moc náročná souvětí

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Já shouneny úplně moc třeba nesleduju, ale zaujal mne z nich třeba takový Dr. Stone, Fullmetal Alchemist a Bleach (u něhož jsem sledování na nějakou dobu pozastavil, protože je ohromně dlouhý a stejnak se špekuluje o tom, že začne znova vycházet, společně i s mangou).

Filmová Batgirl našla režiséry

Filmová Batgirl našla režiséry

21.05.2021

Studio Warner Bros. už nějakou dobu chystá filmovou sólovku Batmanova sidekicka v podobě Batgirl. Snímek měl původně točit Joss Whedon, po jeho problémech se ale režisér stáhl do ústranní a místo něj… (více)

Nový Piráti z Karibiku s Margot Robbie

Nový Piráti z Karibiku s Margot Robbie

27.06.2020

Margot Robbie si zvolila pirátský život. Zahraje si hlavní roli v novém chystaném filmu ze světa Pirátů z Karibiku. Scénář k zatím nepojmenovanému filmu pak napíše Christina Hodson, která dělala s… (více)

Vynechá Wonder Woman komplet kina?

Vynechá Wonder Woman komplet kina?

21.03.2020