Rusko,
2007, 29 h 20 min
(Minutáž: 22 min)
Režie:
Pavel SafonovScénář:
Michail PalatnikKamera:
Nikolaj ŽuravljovHrají:
Jekatěrina Volkova, Kirill Ivančenko, Sergej Krasnov, Sergej Rubeko, Alexandr Kolcov, Ljudmila Saveljeva, Olga Saryčeva, Raisa Koňuchova, Vasilij Savinov (více)Epizody(80)
-
Pervoje dělo (E01)
-
Kolymskij pelmeň (E02)
-
Filosofskij kameň (E03)
-
Šantažist (E04)
-
Zanačka na tačku (E05)
-
Ošibka sapernogo (E06)
-
Lvinaja dolja (E07)
-
Bračnyj kontrakt (E08)
-
Almazy šejcha (E09)
-
Zolotaja rybka (E10)
-
Prizovaja točka (E11)
-
Beremennaja sobačka (E12)
-
Ulybka Buddy (E13)
-
Dvoje iz larca (E14)
-
Vovočka (E15)
-
Čelovek iz Amsterdama (E16)
-
Praporščik na karuseli (E17)
-
Dvorjanskoje sobranije (E18)
-
Moskva - Oděssa (E19)
-
Rybalka navsegda (E20)
-
Vandalka (E21)
-
Lunatik (E22)
-
Zabintovannyj (E23)
-
Borodinskaja bitva (E24)
-
Podmoskovnyj dětěktiv (E25)
-
Gibel Pompei (E26)
-
Su-37, ili Perevodčik (E27)
-
Mertvoje dělo (E28)
-
Dočki-matěri (E29)
-
Prizrak Binďugina-staršego (E30)
Hrají
Natalja Korennaja
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kuchňa (2012) (seriál)
Anatolij Blednyj
Nejlepší seriály:
V ritme tango (2006) (seriál)
Nikita Tezin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Lepší než my (2018) (seriál)
Svetlana Pavlova
Sovětský svaz
Jevgenij Běrezovskij
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Trestný prapor (2004) (seriál)
Granica. Tajožnyj roman (2001) (seriál)
Tamara Spiričjova
Nejlepší seriály:
Metod (2015) (seriál)
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Julija Agafonova
Sovětský svaz
Alexandr Rezalin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
V ritme tango (2006) (seriál)
Alexej Jarmilko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
V ritme tango (2006) (seriál)
Apoštol (2008) (seriál)
Aljona Galliardt
Sovětský svaz
Sergej Sťopin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Pěreval Ďatlova (2020) (seriál)
Rusové v Los Angeles (2003) (seriál)
Viktor Pipa
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Běsy (2014) (seriál)
Rusové v Los Angeles (2003) (seriál)
Alexandr Nikulin
Nejlepší seriály:
Trestný prapor (2004) (seriál)
Cholodnyje berega (2019) (seriál)
Nikolaj Averjuškin
Nejlepší seriály:
Anna Karenina (2017) (seriál)
Jelena Ljubimova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Děti Arbata (2004) (seriál)