Dramatický příběh o skupině žen, které projdou strastiplnou cestou až se dostanou do japonského tábora jako válečné zajatkyně. V táboře, kde je s ženami velice tvrdě zacházeno se objevuje mnoho žen různých národností a kultur. I přes toto hrubé zacházení se ženy vzchopí a udělají si vlastní vokální orchestr. Předlohou tohoto příběhu je skutečná událost. (Plik)

Svetlusacek

Od tohoto filmu jsem popravdě čekala trošku víc, myslím si, že pouze výkon naprosto úžasné Glenn Close nestačí...ovšem hodnotím odvahu žen a jejich sílu a vůli přežít...některé záběry mě opravdu mrazily (např. když byla jedna ze zajatkyň přivázána na slunce a musela tam být celý den)...a taky nesmím zapomenout na úžasnou hudbu!! ()

pafka

Nic, co bychom uz nevideli. Jen trosku s jinymi veznemi - pouze zenami a s trochou radosti z hudby. Jinak bohuzel neprinasi nic noveho. ()

peproch

V pozitivním smyslu sentimentální film. Ženy v zajateckém táboře nesmějí zanedbat svoji důstojnost, úroveň a vystupování. Pěvecký sbor je vhodnou pomocí. Různé charaktery se vynoří, zostří a některé vztahy vyhrotí a jiná přátelství vytvoří. Nejde jen o to přežít, ale i jak přežít - krásně. ()