Eiga Kakegurui

Akademie Hyakaou je ústav, kde je akademický ranking založen na výhrách žáků v hazardních hrách. Yumeko (Minami Hamabe) je na akademii nová. Její krásný vzhled okouzlující dívky překonává jen její nenasytná chuť hrát o všechno a všechno vyhrát. (LUKICKK)

HanzoBureshi

Nechť šílenství započne! Bál jsem se, že to bude na stejné notě jako předchozí seriál, jenomže ty dvě hodiny ukázaly překvapivě úplně jiný rozměr. Ano, pro obyčejné diváky to sice není, ale pokud se někomu trochu zalíbila předchozí záležitost, tak toto je Golden. Čekal jsem onen hlavní souboj, ale místo toho tu byl dokonce příběh, který se sice odehrával v pozadí, ale nabídl toho hodně, zvlášť dokonce i zvrat. Hazardní hry ty jsou nové nebo známé, a ve vylepšené verzi. Minami Hamabe opět válí, a mají tu prostory i postavy, které v seriálu překážely, a staly se tak z nich borci. Objevení a pochopení nové komunity je super přídavkem. Soundtrack v seriálu byl super, ale i tady dosáhl nového levelu, jak epického tak i dramatického. No a překvapivě došlo i na slušně bláznivou potyčku, takže celkem zábavné dvouhodinové šílenství plné hazardu. Mé hodnocení: 8.5/10 ()