Mee Piang Rak

• Thajsko มีเพียงรัก (více)
všechny plakáty

Jaokha dostane nabídku, zda by pomohla Teeradě zjistit, zda má její starší bratr Thanadon nějakou vážnou známost, protože se neustále kolem někoho točí nějaké ženy. Vzhledem k tomu, že Jaokha nutně potřebuje peníze, aby mohla dále pokračovat ve své detektivní práci, nabídku přijme. Ale poté ji Teerada požádá, zda by jí ještě pomohla dát Thanadona dohromady s její kamarádkou Jane. Plán je jasný, Jaokha se převlékne za cikánku věštící budoucnost a bude Thanadonovi věštit, že potká svou osudovou ženu. Ale dokonalý plán má jeden velký háček, a to, že Thanadon hned odhalí, že Jaokha je žena, která ho celou dobu sledovala v různých převlecích, a hlavně právě ona ho zaujala. (andiek05)

andiek05

Mee Piang Rak jsem si pustila hlavně kvůli hercům. Toey jsem si oblíbila už v Kluen Cheewit a The Cupids Series. Ale hlavně jsem se těšila na Kena, kterého jsem viděla pouze v TCS, ale plánovala jsem si něco s ním pustit. Takže jakmile jsem objevila Mee Piang Rak, nebylo co řešit. Ze začátku to bylo zábavné a nápadité. Dalo by se říci, že jsem hltala každý díl, ale pak se to zlomilo. Přestože děj byl zajímavý a překvapivý, tak mi začalo vadit váhání a odmítání hlavní hrdinky. Dokonce mě překvapilo, jak moc je hlavní hrdina trpělivý, a že to už dávno nezabalil :-D :-D :-D :-D Postavy mě bavily, příběh měl vývoj, celkově to bylo zábavné. ale chvilkami jsem přemýšlela, zda by mě to stejně bavilo, kdyby tam nebyli tito dva, protože byly okamžiky, kdy jsem dávala přednost příběhu vedlejších postav, ale jinak herci super :-) ()