Kamera:
Wayne KennanHudba:
Jonathan WolffHrají:
Jerry Seinfeld, Julia Louis-Dreyfus, Michael Richards, Jason Alexander, Wayne Knight, Steve Hytner, Patrick Warburton, Gordon Jump, Kristin Davis (více)VOD (1)
Epizody(22)
-
Holení jako po másle (S09E01)
-
Hlas (S09E02)
-
Vyrovnanost (S09E03)
-
Krev (S09E04)
-
Reklamní pošta (S09E05)
-
Televizní show (S09E06)
-
Kráječ (S09E07)
-
Zrada (S09E08)
-
Omluva (S09E09)
-
Stávka (S09E10)
-
Prodej aut (S09E11)
-
Obrácené kukátko (S09E12)
-
Kreslený vtip (S09E13)
-
Sejf (S09E14)
-
Čaroděj (S09E15)
-
Podivné pálení (S09E16)
-
Knihkupectví (S09E17)
-
Žabák (S09E18)
-
Služebná (S09E19)
-
Oslava Portorika (S09E20)
-
Nejlepší momenty, 1. a 2. část (S09E21)
-
Finále, 1. a 2. část (S09E22)
Obsahy(1)
V poslední řadě slaví parta Festivus, vyráží na výlet do Indie, dlouze probírá starou televizní talk show a skončí za katrem kvůli fingovanému zločinu. (Netflix)
Hrají
Deirdre Lovejoy
USA
Nejlepší seriály:
The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)
Manhunt (2017) (seriál)
Jon Polito
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
Život s Louiem (1995) (seriál)
Pat Finn
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Dr. House (2004) (seriál)
Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)
Lauren Bowles
USA
Nejlepší seriály:
Vražedná práva (2014) (seriál)
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Arrested Development (2003) (seriál)
Kathy Griffin
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Dilbert (1999) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Tracy Nelson
USA
Nejlepší seriály:
Murphy Brown (1988) (seriál)
Show Jerryho Seinfelda (1989) (seriál)
Still Standing (2002) (seriál)
Joe Urla
USA
Nejlepší seriály:
The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Paul Benedict
USA
Nejlepší seriály:
Modrá a šedá (1982) (seriál)
Příběhy ze záhrobí (1989) (seriál)
Show Jerryho Seinfelda (1989) (seriál)
Illeana Douglas
USA
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Goliáš (2016) (seriál)
Alex Kapp
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Star Trek: Podivné nové světy (2022) (seriál)
Louis Mustillo
USA
Nejlepší seriály:
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
Každý den v akci (1996) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Mary Scheer
USA
Nejlepší seriály:
Invader ZIM (2001) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Griffinovi (1999) (seriál)
Bonnie McNeil
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Show Jerryho Seinfelda (1989) (seriál)
Grace Zabriskie
USA
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál) - herec, a.z.
Zločin (2011) (seriál)
Ray Donovan (2013) (seriál)
Warren Frost
USA
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
The Larry Sanders Show (1992) (seriál)
Constance Zimmer
USA
Nejlepší seriály:
Domek z karet (2013) (seriál)
BoJack Horseman (2014) (seriál)
Newsroom (2012) (seriál)
Jeanette Miller
Nejlepší seriály:
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
The Norm Show (1999) (seriál)
Šéfkuchař nadivoko (2005) (seriál)
Danny Woodburn
USA
Nejlepší seriály:
The Norm Show (1999) (seriál)
One Tree Hill (2003) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Cindy Ambuehl
USA
Nejlepší seriály:
Podivné náhody (1995) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Odložené případy (2003) (seriál)
Daniel Dae Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Pantheon (2022) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)