Kamera:
Donald A. MorganHudba:
Dan FoliartHrají:
Tim Allen, Patricia Richardson, Earl Hindman, Richard Karn, Debbe Dunning, Zachery Ty Bryan, Taran Noah Smith, Jonathan Taylor Thomas, Michael Cudlitz (více)VOD (1)
Epizody(28)
-
Divoká voda (S08E01)
-
Sbohem, Randy (S08E02)
-
Zůstane to v rodině (S08E03)
-
Taylor na to má (S08E04)
-
Zamilovaný Al (S08E05)
-
Kouzelný Halloween (S08E06)
-
Záletný Scott (S08E07)
-
Timovo první auto (S08E08)
-
Mistr sympaťák (S08E09)
-
Musíme si pomáhat (S08E10)
-
Doma na svátky (S08E11)
-
Jak vyzrát na škvrňata (S08E12)
-
Po stopách kradených dílů (S08E13)
-
Sám doma (S08E14)
-
Vážná příhoda s kolenem (S08E15)
-
Markova velká šance (S08E16)
-
V srdci mladý (S08E17)
-
Marná lásky snaha (1. část) (S08E18)
-
Marná lásky snaha (2. část) (S08E19)
-
Sousedé (S08E20)
-
Zachraňte železářství (S08E21)
-
Nabubřelý doktor (S08E22)
-
Teď nebo nikdy (S08E23)
-
Díky Almo (S08E24)
-
Velké finále Kutila Tima (1. část) (S08E25)
-
Velké finále Kutila Tima (2. část) (S08E26)
-
Velké finále Kutila Tima (3. část) (S08E27)
-
Vstupenka do zákulisí (S08E28)
Hrají
Morgan Fairchild
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Přátelé (1994) (seriál)
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Bobby Slayton
USA
Nejlepší seriály:
Larry, kroť se (2000) (seriál)
Dr. Katz, profesionální terapeut (1995) (seriál)
Griffinovi (1999) (seriál)
Courtnee Draper
USA
Nejlepší seriály:
Znuděný k smrti (2009) (seriál)
Volání mrtvých (2003) (seriál)
Kutil Tim (1991) (seriál)
William O'Leary
USA
Blake Clark
USA
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
Zpátky do školy (2009) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Bonnie Bartlett
USA
Nejlepší seriály:
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Firefly (2002) (seriál)
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Kathryn Joosten
USA
Nejlepší seriály:
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Brent Hinkley
USA
Nejlepší seriály:
Carnivale (2003) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Cesta do nebe (1984) (seriál)
Dan Tullis Jr.
USA
Nejlepší seriály:
Poldové z Hill Street (1981) (seriál)
Ženatý se závazky (1987) (seriál)
Kutil Tim (1991) (seriál)
Gedde Watanabe
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Modrooký samuraj (2023) (seriál)
Griffinovi (1999) (seriál)
Leeza Gibbons
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Třeba mě sežer (1997) (seriál)
Jay Leno
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Přátelé (1994) (seriál)
Kominského metoda (2018) (seriál)
Oprah Winfrey
USA
Nejlepší seriály:
Příběh služebnice (2017) (seriál)
Studio 30 Rock (2006) (seriál)
Kutil Tim (1991) (seriál)
Penn Jillette
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Přátelé (1994) (seriál)
Penn a Teller: Oblafni mě! (2010) (seriál)
Teller
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Penn a Teller: Oblafni mě! (2010) (seriál)
Patrick Cronin
USA
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Troy Christian
Nejlepší seriály:
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
Ellen (1994) (seriál)
Kutil Tim (1991) (seriál)
Jenny McCarthy-Wahlberg
USA
Nejlepší seriály:
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Dva a půl chlapa (2003) (seriál)
Chuck (2007) (seriál)
Dean Haglund
Kanada
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Tammy Lauren
USA
Nejlepší seriály:
Mírová bojiště (1991) (seriál)
Dva a půl chlapa (2003) (seriál)
Mork & Mindy (1978) (seriál)